Szokujące zarzuty radnego

  • 28.07.2019, 07:48 (aktualizacja 28.07.2019, 08:40)
  • Bartosz Lipiński
Tak mocne słowa nie padły chyba nigdy wcześniej w historii augustowskiego samorządu. Były przewodniczący rady miejskiej Marcin Kleczkowski mówi, że między burmistrzem, radnymi Naszego Miasta i grupą radnych PiS doszło do układu. Zarzuca im korupcję polityczną i poparcie w zamian za podwyższenie diety. Druga strona sporu takiej wersji zaprzecza. Jesteśmy świadkami skandalu czy też dramatycznego rewanżu za odwołanie?

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 159,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (11)

reto
reto 26.07.2019, 22:21
Proponuje obejrzeć ostatnią komisję budżetową. Komedia .
Straszne
Straszne 25.07.2019, 16:44
Panie Filipie! Kiedy posprząta pan bulwary, ulice portowa, kasztanowa , 29 listopada, młyńska ? Taki brud że coś okropnego. Butelki śmieci rozrzucone po całych chodnikach. Kosze przepełnione, nieoczyszczone. Jadę do pracy i widzę . Proszę zatrudnić więcej ludzi bo ta garstka nie da rady sprzątnąć wszystkiego . Jutro wyśle zdjęcia na skrzynkę urzędu muasta, do urzędu marszałkowskiego, tvnu, Polsatu, do siedziby PiSu i Po. Wszędzie . Gdzie tylko się da. Może w końcu pan sprzątnie "nasze miasto". Przecież to Pana obowiązek .
Kpina
Kpina 09.08.2019, 16:47
Chociaż park niechby posprzątali
Ben
Ben 26.07.2019, 20:05
Ulice portowa, kasztanowa , 29 listopada, młyńska są powiatowe, pytaj waść starosty - toć to jego obowiązek sprzątać swoje ulice.
Xxxl
Xxxl 27.07.2019, 10:11
Mieszkańców nie interesuje która ulica jest czyja. Tak samo turystów. Ma być czysto!
Gh
Gh 26.07.2019, 14:46
Na fejsbuka wrzuć do NM. Tez im wysłałem ale zero reakcji. Ale trzeba cisnąć bez litości.
Ju
Ju 26.07.2019, 15:20
Brawo. Niech widzą jaki syf. Róbmy zdjęcia i wysyłamy
:-)
:-) 25.07.2019, 21:31
Nasze Miasto jest nie sprzątnięcia :):):)
:))
:)) 27.07.2019, 10:11
Pycha kroczy przed upadkiem
!
! 25.07.2019, 20:43
Pisz gdzie tylko się da. Popieram !!!!
Pan fantastyczny i
Pan fantastyczny i 25.07.2019, 19:31
Masakra. Jak m8zba było do tego dopuścić??

Pozostałe