Wywiad z Bartoszem Arłukowiczem 

  • 23.07.2019, 14:00 (aktualizacja 24.07.2019, 07:37)
  • Bartosz Lipiński
Wywiad z Bartoszem Arłukowiczem Bartosz Arłukowicz w Augustowie z egzemplarzem "Przeglądu Powiatowego".
Rozmowa z Bartoszem Arłukowiczem, byłym ministrem zdrowia, obecnie europosłem z listy Koalicji Europejskiej, m.in. o powodach jego niedawnych odwiedzin w Augustowie.

Bartosz Lipiński

Augustów to wspaniałe miejsce

Panie pośle, w sobotę, 6 lipca, wraz z grupą polityków Koalicji Europejskiej spotkał się pan z mieszkańcami Augustowa. Jaki był powód i cel państwa wizyty w naszym mieście?

-Wyruszyliśmy w podróż po Polsce. Zakończyła się kampania europejska, która pokazała, że czas kampanii wyborczych opartych na bilbordach, konferencjach prasowych i wizytach w studiach telewizyjnych dobiega końca. Teraz kampania musi być prowadzona wśród ludzi i dokładnie tak przebiegła nasza wizyta w Augustowie. Musimy być z mieszkańcami. Szukamy miejsc, w których ludzie przebywają, wypoczywają. Jedziemy do nich, aby z nimi rozmawiać.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
POgoda
POgoda 24.07.2019, 06:59
PO co tutaj oni, jeszcze Schetyny brakuje
Augustowiak
Augustowiak 23.07.2019, 19:28
Złodzieje!

Pozostałe