Piękny ogród przy przedszkolu 

  • 21.07.2019, 14:17 (aktualizacja 21.07.2019, 15:45)
  • Bartosz Lipiński
Piękny ogród przy przedszkolu Na zdjęciu: Jedna z sal Przedszkola nr 6 w Augustowie na ulicy Mickiewicza.
Przedszkole nr 6 w Augustowie przeżywa prawdziwy rozkwit. Po tym, gdy ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród rodziców placówka zyskała nową siedzibę w budynku przy ulicy Mickiewicza, pojawiła się kolejna dobra wiadomość. Plac wokół przedszkola uzyska blask. Realizowana tam koncepcja powstania ogrodu sensorycznego, służącego zabawie i edukacji, daje też wiele korzyści dzieciom z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Bartosz Lipiński

Dziś można śmiało powiedzieć, że wzeszło słońce nad Słoneczną Szósteczką. Chyba mało kto już o tym pamięta, ale jeszcze kilkanaście miesięcy temu Przedszkole nr 6 w Augustowie nie miało tak dużych powodów do radości. Placówka ta borykała się z problemami przestarzałej siedziby przy ulicy Ogrodowej. Jedno z pomieszczeń wygospodarowano tam w części szatni i toczyła się o nie batalia nawet na sesjach rady miejskiej. Ale jedno było niezmienne, wysoka ocena pracy przedszkola, wyrażana w rokrocznym zainteresowaniu rodziców we wnioskach o przyjęcie dzieci. Większość problemów odeszła w niepamięć, gdy placówka uzyskała nowy i całkowicie odremontowany obiekt przy ulicy Mickiewicza z tyłu Powiatowego Urzędu Pracy.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Więcej zdjęć
Więcej zdjęć 21.07.2019, 14:39
Artykuł może i ciekawy, wielka szkoda, że dodane tylko jedno zdjęcie i to brzydkie. Wiem że ogrodu jeszcze nie ma, ale ja bym jeszcze chciała zobaczyć zdjęcia innych sal a może również wizualizację ogrodu. Zachęcam autora do zamieszczania większej liczby zdjęć do każdego artykułu.

Pozostałe