Zaskakująca decyzja radnego

  • 18.07.2019, 09:32 (aktualizacja 18.07.2019, 13:21)
  • Bartosz Lipiński
Zaskakująca decyzja radnego Na zdjęciu: Tomasz Bukłaho obok Mirosława Karolczuka, podczas prezentacji kandydatów Naszego Miasta.
Tomasz Bukłaho złożył mandat radnego miejskiego w Augustowie, choć minęło zaledwie kilka miesięcy od uroczystego ślubowania. Taki ruch byłego już samorządowca Naszego Miasta jest tym bardziej zaskakujący, że był on jednym z najaktywniejszych radnych tej kadencji. Bardzo często zabierał głos na sesjach i wnosił wiele ciekawych opinii podczas dyskusji. Wydawał się liderem klubu, z którego list kandydował jesienią ubiegłego roku.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 18 lipca. Zapraszamy do lektury.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ping pong
Ping pong 18.07.2019, 22:37
A ten jak zwykle. Naburmuszony.
Raczej chyba
Raczej chyba 18.07.2019, 13:27
Wniósł coś konkretnego, konstruktywnego do dyskusji? Czy raczej lubił sobie pogadać?
fred
fred 18.07.2019, 13:02
Ciekawe czy zaskoczeni będziecie jak obejmie spółkę miejską...

Pozostałe