Marcin Kleczkowski skomentował odwołanie z funkcji przewodniczącego rady (video)

  • 17.07.2019, 10:15 (aktualizacja 17.07.2019, 10:34)
  • Bartosz Lipiński
Marcin Kleczkowski skomentował odwołanie z funkcji przewodniczącego rady (video)
Marcin Kleczkowski, były przewodniczący rady miejskiej w Augustowie, skomentował decyzję radnych o jego odwołaniu z tej funkcji. Przewodniczący augustowskich struktur PiS odniósł się również do innych tematów, m.in. do tego, czy dzisiaj poparłby Mirosława Karolczuka, gdyby ten ubiegał się o urząd burmistrza.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Relacja audio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
znajomy
znajomy 20.07.2019, 11:04
Marcinku jesteś nielubiany nawet w swoim środowisku - kto cie zna to dobrego zdania o tobie nie ma! Kolesiostwo, wazeliniarstwo takie lampki mi się zapalają w głowie gdy cię widzę bądź słyszę - szkodzisz PiSowi i tylko czekam kiedy ciebie z niego wywalą bo jesteś przeciwieństwem tego co PiS robi w kraju! Niestety Macierewicz ma Misia i Jannigera a Jurgiel Kleczkosia więc chwilowo zapewne jesteś bezpieczny jak i twoi w agencji.
Ślepa Gienia
Ślepa Gienia 16.07.2019, 17:19
Coś mi się wydaje, że to nie Kleczkowski będzie wyrzucał, tylko jego szybko wywalą z jakichkolwiek eksponowanych funkcji w PiSie. Idą wybory a ten narobił poruty, wstydu i jeszcze obraża swoich niedawnych współpracowników. Ten człowiek to chodząca destrukcja. Opozycja może sobie teraz poużywać, co też zresztą już nie zawahała się zrobić. Także spodziewałabym się tu szybkiej akcji z centrali i przesunięcia MK do sekcji taneczno - baletowej. I choć PiSowi życzę jak najgorzej, to szczerze kibicuję takiemu rozwojowi sytuacji.
Won
Won 16.07.2019, 18:31
Jeszcze trochę i sami siebie będą odwoływać, zwalniać i wyrzucać 😁
Darek
Darek 16.07.2019, 09:56
Brawo.czas.najwyszy.byl
wywalic.tego.karjerowicza
NN
NN 16.07.2019, 06:11
Radni PiS którzy zdobyli najwięcej mandatów podporządkowali się ,,Naszemu Miastu" i to za co za dietki i stanowsko przewodniczącegi RM . Nigdy już więcej na Was nie zagłosuję. A Pan Panie Marcinie odnoszę takie wrażenie że za bardzo się zainteresował dzierżawami wieczystymi ale trudno nie trzeba było wchodzić w te układy i nie angażować w kampanie Pana Karolczuka który jak widać nie dotrzymał słowa względem wyboru swego zastęocy.
Alojzy Strucel
Alojzy Strucel 16.07.2019, 00:33
Radny Marcinie, skończ te żenujące tłumaczenia, to nie TVP info, nikt ci nie uwierzy. Okazałeś się wielkim looserem i wyleciałeś z przytupem na jaki zasłużyłeś. Dostałeś dużo więcej niż Ci się należało i potrzebowałeś tylko kilku miesięcy żeby to zmarnować. A najgorsze jest to, jak szybko straciłeś zaufanie ludzi których sam wybrałeś by z tobą współpracowali. Prawda jest jak pupa, każdy ma własną, trzymaj się więc jej i dla dobra wszystkich zniknij na czas jakiś z wizji i fonii i przemyśl swoje błędy. Pozdrawia wuj Alojzy.
Kalina
Kalina 16.07.2019, 00:17
Lider widać, że jednak nie był liderem i nie może się z tym pogodzić.
Lila
Lila 15.07.2019, 23:12
Bez sensu jest to straszenie wyrzuceniem zbuntowanych radnych z partii. W końcu ten pucz najbardziej uderza w szefa struktur i go kompromituje - takich ludzi wybrał i to z nimi częstował babeczkami na targowisku. Gdyby to jeden radny wyłamał się, ale skoro kilkoro to już jest zastanawiające i pod znakiem zapytania stawia kompetencje szefa. Doły wypowiedziały posłuszeństwo górze. Jeśli PiS nie jest partią autorytarną a demokratyczną, jak głosi, to taki szef stracił zaufanie partyjne i reprezentuje sam siebie.
Prawy i Sprawiedliwy
Prawy i Sprawiedliwy 16.07.2019, 09:28
P. Kleczkowski szkodzi PiS, jest samozwańczym liderem. Pozbył się wielu osób przed wyborami, a teraz straszy innych. Kim pan jest do licha? A kysz...!
Nasza szkapa
Nasza szkapa 16.07.2019, 10:57
Sami odeszli ale jemu się wydaje, że to on ich wyrzucił.))))
Ten się śmieje ...
Ten się śmieje ... 15.07.2019, 22:35
Czy to tak można , bez uzasadnienia ..tak, po prostu złożyć wniosek , zebrać "srebrnikowców" i odwołać ? Jakie były merytoryczne powody wciąż nikt nie wie . Dobrze , że chociaż żadnej "obyczajówki" tym razem nie było . W temacie przysłów , można by rzec , ku pamięci... "Do trzech razy sztuka" , "Nosił wilki razy kilka ...", "Czym wojujesz od tego ... "
Nie NM
Nie NM 15.07.2019, 22:13
Panie Marcinie, teraz joż Pan wie jak czuł się poprzedni burmistrz, jak manipulowano informacją, jak rzucano bezpodstawne oskarżenia....
Kobyłecka z Ala skiiii
Kobyłecka z Ala skiiii 15.07.2019, 22:23
Hahaha koń by się uśmiał
Prawda boli
Prawda boli 16.07.2019, 06:00
Z czego ? Mam nadzieję że i Ty tego doświadczysz.
YrtRt34
YrtRt34 15.07.2019, 20:54
Za 2 tygodnie nie będzie już przewodniczącym PIS, to wstyd tej partii, że ktoś taki jest w jej strukturach nawet jako członek. Lepiej jak sam zrezygnuje. Człowiek demolka, wszędzie gdzie się pojawia zostawia po sobie kłótnie.
antyPiS
antyPiS 16.07.2019, 10:33
Cyt. "Człowiek demolka, wszędzie gdzie się pojawia zostawia po sobie kłótnie" - a czy to przypadkiem nie jest typowe dla PiS? Czyli żaden wstyd, a dowód najwyższego uznania hahaha
Nasza szkapa
Nasza szkapa 15.07.2019, 21:52
Tak jak jego przyjaciel. Pamiętacie stadnine koni w Janowie?
Ko
Ko 15.07.2019, 20:24
W Warszawie ,,czyszczono"kamienice a w Augustowie czyżby ktoś mocno był zainteresowany działkami ? Będziemy bacznie się temu przyglądać jakie i komu tereny zostaną sprzedane.
Brawi Wy, no bo przecież Augustów to jego mieszkańcy..
Kto ty jesteś?
Kto ty jesteś? 15.07.2019, 21:54
Czy naprawdę jesteśmy dumni z Augustowa???
Obiecanki wyborcze
Obiecanki wyborcze 15.07.2019, 19:48
Marcin dałeś się nabrać NM jak dziecko i teraz widzisz czyj interes jest reprezentowany przez to ugrupowanue i jeszcze pomogłeś wygrać wybory Karolczukowi ,,pielgrzymując". i angarzując w to Pana Jurgiela .
Nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku. Dziadek się.....
Nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku. Dziadek się..... 15.07.2019, 19:25
Skąd zdziwienie że został Pan odwołany. Na takich samych zasadach zwolnili Pana jak i byłych pracowników. Wtedy Pan był Oburzony a może wspołczół Pan zwalnianym????.

Pozostałe