PILNE: Chcą odwołać Kleczkowskiego i Sieńko

  • 2 dni temu, 10:27 (aktualizacja Wczoraj, 17:04)
  • Bartosz Lipiński
PILNE: Chcą odwołać Kleczkowskiego i Sieńko Od lewej: Adam Sieńko, Marcin Kleczkowski i Mirosław Karolczuk
Czy możliwe jest, że w "sezonie ogórkowym" będziemy świadkami największej sensacji politycznej obecnej kadencji samorządu w Augustowie? Niewykluczone. Już w najbliższy poniedziałek, 15 lipca, o godzinie 8:00 w urzędzie miejskim w Augustowie odbędzie się nadzwyczajna sesja rady miejskiej, zwołana na wniosek burmistrza Augustowa Mirosława Karolczuka. Najbardziej intrygujący jest jednak planowany porządek obrad.

Bartosz Lipiński

Podczas posiedzenia mają być rozpatrywane punkty dotyczące odwołania z funkcji przewodniczącego rady miejskiej w Augustowie Marcina Kleczkowskiego (Prawo i Sprawiedliwość) oraz z funkcji wiceprzewodniczącego Adama Sieńko (Koalicja Obywatelska). Z naszych informacji wynika, że pod tymi wnioskami znalazły się m.in. podpisy wszystkich radnych Naszego Miasta i niektórych radnych PiS. Gdyby doszło do niespodziewanego odwołania, być może poznamy też nowe prezydium rady miejskiej.

Na temat tej zaskakującej sprawy napiszemy w kolejnym numerze "Przeglądu Powiatowego".

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Natalio Małostkowi
Natalio Małostkowi Wczoraj, 18:44
A miało być tak pięknie, bez awantur, merytoryczne działania. Tfu i jeszcze raz tfu.
abc
abc Wczoraj, 17:41
Proponuję panu Kleczkowskiemu stanowisko vice dyrektora SP4 pod rządami pani dyrektor o która walczył jak lew, bo zdaje się, że obecna vice - tak jak kilka jej poprzedniczek -już ma dość.
Fh
Fh Wczoraj, 16:10
Znowu babeczki trzeba będzie piec.
Salto mortale
Salto mortale Wczoraj, 15:44
Bardzo dobra decyzja radnego Cieślika i klubu KO że nie uczestniczyli w tych przepychankach . Przynajmniej wyniki głosowania są czytelne, pomimo że tajne . Jedynym wygranym w tym wszystkim jest poprzedni burmistrz i to dzisiaj zrozumiał pan Kleczkowski kto za tym wszystkim stał .
Tytus
Tytus Wczoraj, 16:56
Wstyd. Ww jest wygrany
politica
politica Wczoraj, 15:52
To trzeba odpowiedzieć stanowczo NIE! ale jak się nie ma zdania to po co w ogóle być radnym??? moim zdaniem powinny być tylko dwie opcje podczas głosowania TAK lub NIE.... bo wstrzymanie się od głosu to takie dyplomatyczne w zależności kto wygra i do kogo chcę się przytulić... ma się zdanie na dany temat albo się go nie ma... żałosne jest te politykierstwo .....
Marlena
Marlena Wczoraj, 15:09
To kto słusznie czy niesłusznie, kto lepszy, a kto gorszy nie ma znaczenia. Znaczenie ma to, ze to co tam się wyprawia wola o pomstę do nieba. Nie robią nic od początku wyborów, prócz afer, afer i jeszcze raz afer, a teraz jeszcze to... my mieszkańcy powinnismy się temu przyjrzeć, dobrze zapamiętać i przy kolejnych wyborach zagłosować mądrze... bo teraz nie oszukujmy się, przed nami kolejne lata niewykorzystanych szans i strat dla miasta!!!
Iloveyoumarlenko
Iloveyoumarlenko Wczoraj, 15:36
Nic nie robią?? Obrażasz wielu ludzi... Nie pamiętam ale podobno już pozyskali więcej kasy na inwestycje ze źródeł zewnętrznych niż w całym zeszłym roku... Jest to do sprawdzenia... więc tekst że nic nie robią to dyplomatycznie mówiąc jest niewłaściwy a kolokwialnie ... nie wypowiem tego słowa... Szanowna Pani Marleno..
Liczi
Liczi Wczoraj, 14:44
Destrukcji ciąg dalszy ...liczą się tylko prywatne interesy..
Alojzy Strucel
Alojzy Strucel 2 dni temu, 20:55
Mam w tej sytuacji pewną osobistą satysfakcję, bo już jakiś czas temu pisałem, że Kleczkowski powinien odejść z funkcji przewodniczącego RM i oto scenariusz ten ma szanse się spełnić. To zwykły politykier, zupełnie nie rozumie samorządu, choć siedzi w nim już od kilkunastu lat. Nie jest absolutnie w stanie wykreować niczego pozytywnego i konstruktywnego. Ostatnie czego w samorządzie potrzeba to przenoszenie z góry na dół polityki i personalne gierki. Tu trzeba umieć współpracować i działać dla dobra lokalnej społeczności. Zegnaj Marcinie, nie będzie nam przykro. Tylko Sieńki szkoda.
Czas
Czas 2 dni temu, 18:04
Nie powinien być również przewodniczącym struktur pisu w Augustowie. Mam nadzieję, że i na to przyjdzie czas.
Dec
Dec 2 dni temu, 08:43
Czy to prawda, że w necku szykują się zmiany?
skandal
skandal Wczoraj, 11:34
to nie widzisz po sygnałach z miasta? kto ma zasiąść na ciepłym stołeczku? ot i fachowiec , teraz to dopiero będzie czysto... śmiechu warte, sami swoi obsadzeni
Tak mówią w mieście
Tak mówią w mieście Wczoraj, 17:29
Czyżby..... Tomcio paluszek 😂?
DD
DD 13.07.2019, 18:02
Wcale się nie zdziwię jak za chwilę przestanie być też dyrektorem WORDu i zamknięte zostaną bramy BATu. No cóż trzeba trochę myśleć.
Goodbay
Goodbay 13.07.2019, 21:32
Źle mu nie zycze, ale dobrze mu tak!!!
Wojtek
Wojtek Wczoraj, 17:00
Pewnie. Po co lazł. Widział co było z ww
Darek
Darek 13.07.2019, 15:30
Caly.czas.twierdze.ze.pan.Kleczkowrski.
to.tylko.karierowicz.ktoryna.niczym.sie.nie.zna
Gy
Gy 13.07.2019, 17:30
Na robakach się zna 😂😂😂😂
Dobrze mu tak
Dobrze mu tak 13.07.2019, 15:20
Posmiewisko na całe miasto. Wydudkalli bocianiuka hahahaha
Tfu
Tfu 13.07.2019, 21:33
Na całą Polskę. Niech na pomoc Jurgiela wezwie jak to zrobił poprzednio.
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. 13.07.2019, 14:02
I co Panie Marcinie było warto...... Miał Pan przykład Walulik, co zrobiło z nim to ugrupowanie, jak nie chciał się podporządkować.
Hjgfthbn
Hjgfthbn 13.07.2019, 21:34
Siedział sam jak kolek za tym stołem. Sieńko miał klasę i styl. A ten?
Długo nie nanosił
Długo nie nanosił 13.07.2019, 17:07
Prosta zasada ... kto nie z Mieciem to go zmieciem
Grzywa
Grzywa 13.07.2019, 00:08
Słuszna decyzja burmistrza ( jak również słuszna degradacji pewnego kierownika) co do kleczkowskiego.
Zen
Zen 13.07.2019, 14:04
Rozgonić całe to towarzystwo. Zero pracy. Tylko kłótnie, zwalnianie, odwoływanie. Tylko to potrafią.
Z braku roboty to wszystko
Z braku roboty to wszystko 13.07.2019, 17:32
Dokładnie. Batem po golych du..... wychłostac i wysłać wreszcie do roboty. Miasto sprzątać!
Pamelo zegnaj
Pamelo zegnaj 13.07.2019, 00:01
Sieńko zostaje, ten drugi do widzenia
nom
nom 12.07.2019, 23:11
Sieńki nie ma powodu odwoływać. Niczym negatywnym się nie zasłużył jako wiceprzewodniczący, a jako radny jest wręcz wzorem do naśladowania. Bardzo zaangażowany w sprawy miasta, rozsądny i merytoryczny. Pewnie jego odwołanie to rykoszet wywalenia przewodniczącego, żeby nie było tak personalnie. Chęć zmiany przewodniczącego słuszna, bo dawno nie było tak dramatycznie słabego. Przy okazji można by zmienić niektórych mało kumatych szefów komisji haha
Wyborca
Wyborca 12.07.2019, 23:04
PiS -owcy kłócą się że sobą część z nich dogadała się z Naszym Miastem i za stołki w radzie robią rozróbę ale to nic nowego w poprzedniej radzie Chodkiewicz i spółka kłócili się z Walulikiem teraz z Kleczkowskim takich lud wybrał to będzie miał Igrzyska bo nic innego PiS -owcy i Nasze Miasto nie potrafi zrobić...
Wykolejony s
Wykolejony s 12.07.2019, 19:28
Następny krok to Rudolf i pin pong.
Wreszcie
Wreszcie 12.07.2019, 19:26
Pan Adam ok, ten drugi do domu.
Kleczkiwski pa pa
Kleczkiwski pa pa 12.07.2019, 19:24
Sieńko dobry człowiek, a kleczkowskiej koniecznie. Wreszcie. To porażka rady taki przewodniczący
Riu
Riu 13.07.2019, 03:21
Sienko slaby jest

Pozostałe