Tomasz Bukłaho złożył mandat radnego

  • 17.07.2019, 10:12 (aktualizacja 17.07.2019, 10:30)
  • Bartosz Lipiński
Tomasz Bukłaho złożył mandat radnego Tomasz Bukłaho (po prawej, obok Filipa Chodkiewicza), jako wiceprzewodniczący rady miejskiej poprzedniej kadencji.
Tomasz Bukłaho, dotychczasowy radny miejski klubu Nasze Miasto oraz wiceprzewodniczący rady miejskiej poprzedniej kadencji złożył mandat radnego. Z naszych informacji wynika, że podjął taką decyzję z przyczyn osobistych.

Bartosz Lipiński

Miejsce Tomasza Bukłaho w radzie miejskiej zajmie teraz inna osoba z jego okręgu wyborczego, startująca w ostatnich wyborach z listy Naszego Miasta. Spekuluje się, że być może będzie to Tomasz Dobkowski, który w poprzedniej kadencji rady był przewodniczącym klubu. Niedaleka przyszłość zweryfikuje te przypuszczenia.

Więcej o decyzji Tomasza Bukłaho napiszemy w kolejnym numerze "Przeglądu Powiatowego".

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
CK
CK 15.07.2019, 13:30
Przyszły Prezes Necka ?
Ughh
Ughh 15.07.2019, 21:55
Tylko tv sprowadzić
Ja
Ja 14.07.2019, 15:41
Panie Wojciechu . Przepraszam Pana za to że nie uwierzyłam w Pana słowa o tych co wygrali. Miał Pan racjie. Chociaż uważam że Pan też nie był fer wobec pewnych osób będąc pod wpływem człowieka najgorszego ze zlych, szatana stąpającego po ziemi. Ale jeśli chodzi o obecnych to ręce opadaja. Na szczęście ludzie to widzą. Wytrzymamy 3 i pół roku , nie zagłosujęmy na pewno na pijarowcow. I szolmenow. Rozliczymy przy urnie.
Ty
Ty 15.07.2019, 21:56
P. Wojciech jest wielkim wygranym
Kos
Kos 21.07.2019, 23:29
WW JEST WYGRANY bo nie musi użerać się z tą bxxxx .
Dobra decyzja
Dobra decyzja 13.07.2019, 18:26
Płakać po kleczkowskim nie będziemy.
Slim
Slim 13.07.2019, 12:27
No mistrzowskie zagranie NM dba o swoich sponsorów. W zamuan będzie Pan Tomasz czyżby ?
Mauka
Mauka 13.07.2019, 11:09
Ciekawe, na jakie stanowisko jest teraz szykowany...
C... Ir
C... Ir 13.07.2019, 17:36
Siostro basen???
Prezes
Prezes 15.07.2019, 19:57
Raczej w Augustowie nad NECKIEM w białe dnie...
Hłe hłe
Hłe hłe 15.07.2019, 20:58
Prezesie masz rację. Bardzo pijarowo będzie. A od czarnej roboty będzie ichni prokurent.
Mac
Mac 13.07.2019, 12:35
pewnie na Przewodniczącego za 2000 zł netto i pracę w weekendy...... A kysz ... zarabia 2 mln zł rocznie i jeszcze chce 2000 zł??? buhahahaha. Ogarnijcie się zazdrośni ludzie...
Philips
Philips 13.07.2019, 12:08
ale kto? Bukłaho czy Dobkowski? bo jeden jest menadżerem w Slepsku a drugi właścicielem dużej firmy... i raczej nie o stanowiska im chodzi za 1000 zł (dla krytyków to pewnie dużo ,ale bądźmy poważni) i chwała im że że miał / ma czas żeby zajmować się tematami miasta... Jeżeli oponenci osiągną podobne sukcesy w swoim życiu zawodowym to mogą być ewentualnymi rozmówcami, a jeżeli nie to .... "kończ Waść wstydu oszczędź..."
Luka
Luka 16.07.2019, 14:22
No popatrz jaki łaskawca i wolontariusz...
Thomson
Thomson 16.07.2019, 12:46
Philips brednie opowiadasz- za bycie tym dyrektorem wielce dużej firmy otrzymywał bardzo malutką pensyjjkę- a co pieknie sprawdzisz w jego zeznaniu podatkowym za ubiegły rok. Jako prezesik dostanie 4x tyle co miał. Tylko sprowadzić telewizję !!!!!
analityk
analityk 16.07.2019, 15:58
Ty nawet Thomson nie potrafisz czytać oświadczeń majątkowych... Żal mi ciebie ... bo mi wychodzi na około 100 tys. zł.... To gdzie zarobi 400 tys. zł???? Powiedz mi to sam złożę podanie....
Cudownie wybrany
Cudownie wybrany 16.07.2019, 14:16
Kroki zostały już podjęte. Inne organy też.
Tron
Tron 13.07.2019, 12:57
Można być menagrerem i biznesmenem ale ważne jest aby być człowiekiem . Jeżeli ważne dla Ciebie kto pełni jaką funkcje i ile kto ma to żal mi Ciebie.
Philips
Philips 13.07.2019, 18:11
To mi żal Ciebie. Komentarz był odpowiedzią na posty typu: NM dba o swoich sponsorów i na jakie stanowisko jest teraz szykowany. Należy czytać ze zrozumieniem. Poza tym który z nich nie jest człowiekiem? .A po drugie aby zarządzać miastem to trzeba mieć trochę wiedzy, a nie tylko być człowiekiem....
Fafarafa
Fafarafa 22.07.2019, 15:25
Jaką wiedzę mają to widać słychać i czuć w naszym mieście augustowskim. Po efekach widzimy..
CPN
CPN 16.07.2019, 07:48
Daruj sobie.!
Ine
Ine 13.07.2019, 15:15
Tomek przestań juz
boberek
boberek 13.07.2019, 09:39
Szkoda rozsądnego głosu... ale Tomek da radę aby ogarnąć ten.... (cenzura) :)
Dziuuuuuub
Dziuuuuuub 13.07.2019, 17:38
Nie, no pewnie..... 😁 😁 😁 😁. Prawie burmistrz
Baba
Baba 13.07.2019, 08:55
Szkoda ze nie Babka 😁
Brzydka
Brzydka 15.07.2019, 21:57
Babka przybrała w kłębach))))
😁😁😁
😁😁😁 12.07.2019, 19:45
Tak. Wprowadzą ojca sukcesu
Trycjusz
Trycjusz 15.07.2019, 13:50
W końcu. Przynajmniej pięścią w stół walnie jak trzeba.
Rekin
Rekin 15.07.2019, 20:08
Taaaaa. Kulturę, że tak powiem... Hm... To on miał 😂

Pozostałe