Heavy Trip już wkrótce

  • 11.07.2019, 13:22 (aktualizacja 11.07.2019, 13:28)
  • Beata Perzanowska
Heavy Trip już wkrótce
Dyskusyjny Klub Filmowy Kinochłona zaprasza na seans filmu „Heavy Trip”. Fińska komedia metalowa nie została wyświetlona z powodu braku prądu podczas czerwcowego Kinogrania. Ponowny seans zaplanowano na poniedziałek, 15 lipca, o godz. 20.00 w Kinie Iskra.

Burza pokrzyżowała repertuarowe plany tegorocznego, czerwcowego Kinogrania, czyli przeglądu filmów o tematyce muzycznej, zorganizowanego przez Dyskusyjny Klub Filmowy Kinochłon w Augustowie. Z powodu braku prądu nie odbył się seans filmu „Heavy Trip”. Mamy dobrą wiadomość dla kinochłonowej publiczności. W poniedziałek, 15 lipca, o godz. 20.00, w Kinie Iskra, film będzie wyświetlony. Bilety kupione na tamten wieczór pozostają ważne. Wystarczy okazać przerwany odcinek. Tych, którzy nie mają jeszcze biletów na ten seans DKF zaprasza do Miejskiego Domu Kultury w Augustowie lub do holu kina na godzinę przed seansem. Przypomnijmy, że „Heavy Trip” to fińska komedia metalowa, osiągająca tryumfy na wszystkich poważnych festiwalach filmowych. Oto krótki opis filmu. Turo ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie zagrali koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję – teraz albo nigdy. I dopiero się zaczyna…

Beata Perzanowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe