Koalicja Europejska w Augustowie

  • 11.07.2019, 14:00 (aktualizacja 11.07.2019, 15:11)
  • Bartosz Lipiński
Politycy Koalicji Europejskiej m.in. Bartosz Arłukowicz, Barbara Nowacka, Robert Tyszkiewicz, Krzysztof Truskolaski i Bożena Kamińska odwiedzili Augustów. Podczas spotkania na Rynku Zygmunta Augusta z soboty, 6 lipca, przedstawiciele Koalicji Europejskiej rozmawiali z mieszkańcami miasta i odwiedzającymi Augustów przyjezdnymi, chętnie pozując do wspólnych zdjęć. Honory gospodarza pełnił szef augustowskiej PO Leszek Cieślik. Była to jedna z pierwszych tego typu wizyt w ramach spotkań Koalicji Europejskiej organizowanych w całej Polsce. Prezentujemy film oraz galerię zdjęć z sobotnich odwiedzin w Augustowie.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 159,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (15)

Em
Em 10.07.2019, 17:07
PO nic nie robiła i nic nie robi, PiS ich zmiazdzy. I tak PiS będzie rządził krajem bo opozycji brak.
Ret
Ret 08.07.2019, 19:40
Nic im nie pomoze, wybory do sejmu przegraja sromtnie tak jak euro i samorządowe. Co zrobila posel Kaminska i Tyszkiewicz dla Augustowa?
August
August 08.07.2019, 17:54
Pan Leszek doprowadził do wybudowania obwodnicy ona jest TIR-y nie jeżdżą przez Augustow kropka.
jurek
jurek 08.07.2019, 13:34
Niech się PO rozliczy z ośmiu lat rządów, będziemy rozmawiali o PiSie, Schetyna sam nie umiał wymienić 3 sukcesów swojej partii gdy rządziła, ale PiS rozlicza. A Arłukowicz z SLD przeszedł do PO za ministerstwo ds. bezdomnych i wykluczonych, które było tylko 9 miesięcy i je zamknięto, największym sukcesem tego ministerstwa było stworzenie portalu dla bezdomnych żeby nie musieli wychodzić z domu by móc załatwić sprawę urzędową, i tak nie mieli domu, ale kilka milinów ktoś wziął za ten portal, więc tak to komuszki już mają, i się jednoczą przeciw Polsce.
Ktoś pisze, że PiS mógłby wybudować drugi pas na obwodnicy Augustowa. Pamiętacie Pana Leszka, forsował obwodnicę przez Rospudę, a jak dostał się do Sejmu to mu też koncepcja się zmieniła, i forsował w obecnym wariancie. Od razu powinna być budowana obwodnica dwujezdniowa, ale wpadł Schetyna i inni z PO helikopterem zimą i obiecali obwodnicę, że będzie no i jest, pretensja do ówczesnych władz. Autostradę też PiS będzie poszerzał do 3 pasów, jakby nie można było tego od razu zrobić. Także takie to wiarygodne PO. Ludzie nie kupią krętactwa PO.
Kto ma rozum ten myśli.
jacek
jacek 08.07.2019, 23:00
Hola, hola , kolego .....PiS przyszedł na gotowe a kasę , którą teraz rozdaje sam nie wypracował tylko ci na których teraz wieszacie psy. Gdyby "osiem ostatnich lat" było rzeczywiście jednym wielkim przekrętem to palcem w bucie PiSowcy byście mogli pomachać. Tyle zapowiedzi , tyle afer i kto siedzi ?.. zegarki Nowaka to jest pikuś przy obecnych machlojach i obsadzaniu stanowiskami swoimi w spółkach Skarbu Państwa. No ale partia musi z czegoś mieć dochody a 'dowody wdzięczności" sa mile widziane. Nic by nie było gdyby nie poprzednicy ..także u nas ..nic by nie było gdyby nie pan Cieślik. Tak jak on zmienił na lepsze Augustów podczas swojego urzędowania nikt nie dokonał ... no , może pan Walulik także dużo chciał i zrobił , ale "hamulcowi" utrącili jego zapał w połowie kadencji ,bo nie tańczył jak oni mu zagrali . Obwodnica w takim kształcie i formie była jedynym rozsądnym rozwiązaniem . Przelotowość jest i będzie a jak jeszcze otworzą odcinek S61 łączący Raczki z Łomżą i dalej do Ostrowi Mazowieckiej to i ruch na S8 się zmniejszy i po co 3 pasy . Cieszmy się że TIRy mamy poza miastem a w przyszłości dalej od obwodnicy i miasta chcącego nosić nazwę "uzdrowisko" . Trzeba być ślepym i bez rozumu aby nie dostrzegać co poprzednicy zrobili ... podaj przykład co opcja pisowska zrobiła w naszym regionie oprócz poróżnienia ludzi . Nie tędy droga do budowania wspólnoty i dobrobytu. Historia naszej Ojczyzny kilkakrotnie pokazała ze jak jesteśmy wewnętrznie skłóceni to jest na rękę tym którzy tylko czyhają aby coś dla siebie uszczknąć ...
Sylwester
Sylwester 08.07.2019, 08:23
POgadali ze sobą, bo Augustowiacy z nimi rozmawiać nie chcieli. Bo niby o czym mieli z nimi rozmawiać?
Czas szans PO się już skończył.
Tik
Tik 07.07.2019, 18:30
Dziękujemy PO za obwodnicę z jednym pasem ruchu. Najgorszy wybór dla kraju i miasta, juz lepiej zagłosować na psl
wef
wef 08.07.2019, 09:09
Dziekujemy PIS za planowaną nędzę Augustów Białystok 2+1
August
August 08.07.2019, 09:02
PiS rządzi już cztery lata to czemu nie wybudował drugiego pasa nic nie stoi na przeszkodzie, oni tylko gadają ja osobiście i wielu mieszkańców Augustowa dziękuję PO za obwodnicę to konkret a nie bajka.
horror
horror 07.07.2019, 20:37
A PiS od 2 lat nie oddał ani kilometra autostrad. Za to rozdaje kasę na prawo i lewo, o sobie nie zapominając, bo im się po prostu należy. No ale po co autostrady, skoro niedługo wrócimy do wozów drabiniastych?
Zigi
Zigi 07.07.2019, 06:42
Znów chca jeść osmiorniczi, dużo mówią nic nie zrobią takie jest PO
MisioPisio
MisioPisio 07.07.2019, 20:40
PiS za to dużo robi. Tak się narobili przy korytku, że Misio w *** wylądował. Zamiast ośmiorniczek dla wybranych będzie miska ryżu dla każdego.
Dzidek
Dzidek 06.07.2019, 20:00
Bartosz Arłukowicz - najlepszy gość w PO. Jedyny, który potrafi zmasakrować tych populistycznych szczekaczy z PiS, którym nie zamykają się gęby pełne frazesów. Wzór postawy obywatelskiej i szacunku do wyborców. Kultura i merytoryczność.
D
D 07.07.2019, 09:10
A tu przykład klasy Pana Bartosza kontra szczekaczka z PiS:
https://fakty.interia.pl/polsk…
Les
Les 06.07.2019, 17:59
PO co oni tu, najgorszy czas to ich rządy

Pozostałe