MOPS czekają duże zmiany 

  • 28.06.2019, 20:00 (aktualizacja 28.06.2019, 20:07)
  • Bartosz Lipiński
MOPS czekają duże zmiany Archiwum PP
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej to instytucja niezwykle istotna z punktu widzenia mieszkańców miasta. Zajmuje się nie tylko opieką nad najbardziej potrzebującymi, ale do jego zadań należy także m.in. wypłacanie świadczenia wychowawczego 500 Plus. Do tej pory augustowski MOPS nie funkcjonował w komfortowych warunkach lokalowych. Wkrótce przybędzie mu jeszcze więcej pracy. Ale są też dobre informacje na przyszłość.

Bartosz Lipiński

MOPS ma zmienić swą lokalizację

Pod koniec maja, podczas posiedzenia komisji społeczno-oświatowej rady miejskiej, sytuację Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej relacjonowała radnym Teresa Dobko. Kierowniczka MOPS pieczołowicie mówiła o bieżącej działalności, pilnych potrzebach, ale też o ciekawych planach na przyszłość jednostki. O tym, że w dotychczasowej siedzibie MOPS-u nie ma zbyt dobrych warunków dla funkcjonowania pracowników i komfortowego realizowania potrzeb mieszkańców, nie usłyszeliśmy po raz pierwszy. Jest to sprawa dość powszechnie znana, na którą niejednokrotnie zwracali uwagę radni również w poprzedniej kadencji samorządu. Ale ta bolączka może zostać rozwiązana.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe