Burmistrz Mirosław Karolczuk z wotum zaufania i absolutorium (video)

  • 28.06.2019, 15:21 (aktualizacja 28.06.2019, 17:30)
  • Bartosz Lipiński
Burmistrz Mirosław Karolczuk z wotum zaufania i absolutorium (video)
Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podczas sesji Rady Miejskiej z czwartku, 27 czerwca, otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium.

Bartosz Lipiński

Więcej o tym wydarzeniu będzie można przeczytać w kolejnym wydaniu "Przeglądu Powiatowego".

Burmistrz Mirosław Karolczuk po otrzymaniu wotum zaufania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 29.06.2019, 13:15
Przedstawiciel i wykonawca woli młodych . Zaiste zmiana pokoleniowa bardzo udana ... Gratuluję młodym i tym którzy uwieżyli że ,, Augustów to jego mieszkańcy ''
Nie tak miało być
Nie tak miało być 28.06.2019, 21:07
Czy ja dobrze zrozumiałem. Zastępca Chodkiewicz mówi, że miastu nie zależy na turystach, bo to same problemy, korki, tłok itp. Miastu turystycznemu?????? Nie wierzę, to nie możliwe. I ja oddałem swój głos na tego pana. Jestem więcej niż zawiedziony. Jestem......
Słowotok
Słowotok 29.06.2019, 08:28
A on w ogóle wie co mówi???
Tak jest
Tak jest 29.06.2019, 08:11
Dlatego "symbol miasta" został postawiony na takim tle które jasno mówi jakie ma być "nasze miasto" ... wciąż i niezmiennie zatrzymane w czasie , z kopcącymi kominami , eternitem na dachach , bałaganem na podwórkach . Dojdzie do tego że nad Neckiem zerwana zostanie kostka bo trzeba żyć nostalgią i wystającymi korzeniami z piachu.
Posłuchać sesje. Warto!
Posłuchać sesje. Warto! 29.06.2019, 10:56
To że bałagan i brudno w mieście to nie nowina. Ale po co sprzątać? Takim sposobem myślenia... Po co mają zjeżdżać się turyści? Korki przez nich w mieście, tłok i budzą cholerny jedne.
Ajajajaj
Ajajajaj 28.06.2019, 18:33
Miasto tonie w długach, zaciągane są nowe kredyty. Może o tym warto napisać? Najważniejszy PR i dobre zdjęcie w prasie. Prezydent Suwałk nie pozuje na ściankach ale ciężko pracuje , dlatego Suwałki tak prężnie się rozwijają ... Może warto brać przykład z dobrych praktyk ?
Bul bul bul.....toneeeee
Bul bul bul.....toneeeee 29.06.2019, 10:57
I w śmierciach
Tak
Tak 29.06.2019, 20:02
Jeśli miasto nie daje pieniędzy na sprzątanie to sprzątane nie będzie. Nie znam osoby która będzie pracować za darmo. Miasto turystyczne na czas sezonu wakacyjnego musi zabezpieczyć zdwojone środki na sprzątanie miasta. To oczywiste i logiczne. Ale nie dla każdego. Są sprawy ważne i ważniejsze więc zamiast inwestować w rozrywki może warto zainwestować w dodatkowe fundusze na etatu dla osób sezonowo sprzątających miasto? To bardzo ciezka i niewdzięczna praca i nikt nie będzie sprzątał śmieci po balangujacych imprezowiczaxh za darmo. Trzeba wstać i świcie i zacząć porządkowanie. W USA ludzie sprzątający miasto mają super pensję bo na to zasługują. Tutaj widzę że oczekuje się że jakoś się zrobi. Nie ma "jakoś" -trzeba po prostu dać kasę na nowe etaty . I to rola miasta które za to odpowiada czyli burmistrza. Kropka
Kgbnk
Kgbnk 30.06.2019, 09:38
W poprzedniej kadencji WW o mało nie zagryźli, ma być czysto krzyczał fantastycznie pewnie Pan, a teraz wszystko im pasuje. A wstyd i opinia idzie w świat. I
Tfu
Tfu 28.06.2019, 18:07
Towarzystwo wzajemnej adoracji
azsxdc
azsxdc 28.06.2019, 17:10
Oczywiście inaczej być nie mogło..propaganda sukcesu
Jąkaty
Jąkaty 28.06.2019, 17:02
Czy zadrutowany może by chciał coś rzec?
Buuuuuuu
Buuuuuuu 28.06.2019, 16:08
A jak miało być inaczej skoro mają większość w radzie ? Przypominam : Zwolnienia pracowników , rzekoma afera z faksymilą i konferencja na której padły oskarżenia na poprzednika i pracowników i po mimo braku znamion przestępstwa stwierdzonego przez prokuraturę NIE PADŁO SŁOWO PRZEPRASZAM ! Opóźniony przetarg na wymianę kotłów, miasto zaniedbane itd.,itp. Zobaczymy jak będzie dalej ale do tej pory jak dla mnie to totalna klapa.
Ble, ble, ble...
Ble, ble, ble... 28.06.2019, 16:02
A, przepraszam. Kto przygotowuje i przedstawia raport o stanie gminy? Burmistrz czy myśmy? , zrobiliśmy, zadaliśmy,......
Porażka
Porażka 28.06.2019, 19:40
Też zauważyłem totalny brak samodzielności.
potworna porażka
potworna porażka 29.06.2019, 08:15
Dziwi to teraz kogoś dlaczego były takie chryje za poprzedniej kadencji . Bo poprzednik nie dał sobą sterować z tylnego siedzenia .. a obecny ? ..ech, szkoda gadać
Rozmaryna
Rozmaryna 28.06.2019, 20:32
Za bardzo ten brak samodzielności jest widoczny...Wykonawca pomysłów i woli NM . Zapłata za kampanie wyborczą ?.Poczekamy i zobaczymy jak długo to potrwa.
Kto eto??
Kto eto?? 29.06.2019, 11:29
Temu nie przypisz afer obyczajowych, wystarczy na niego popatrzeć.... 😁😁😁😁. Jak to śpiewała Danuta " gdzie ci mężczyzni, gdzie te chłopy"

Pozostałe