Marian Dyczewski komentuje raport o stanie miasta (video)

  • 19.06.2019, 15:00 (aktualizacja 20.06.2019, 08:22)
  • Marian Dyczewski
Marian Dyczewski komentuje raport o stanie miasta (video)
Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Marian Dyczewski dokonał subiektywnej oceny raportu o stanie miasta Augustowa za rok 2018.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marian Dyczewski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eureka
Eureka 24.06.2019, 10:20
Myli się Pan... spraw gospodarczych i dalszego rozwoju powinna dotyczyć Strategia Miasta Augustowa, a nie Raport. Raport dotyczy stanu obecnego, zastanego (w tym przypadku roku 2018) i pokazuje wszystkie sfery życia w mieście i daje podstawy do analizy i wyciągnięcia wniosków w celu sformułowania planów na przyszłość, aby stan obecny poprawić tam gdzie się da i jakimi metodami to zrobić. ... To strategia wskazuje na kierunki rozwoju miasta, plany, proponowane zamierzenia, rozwiązania itp. itd...
kleks
kleks 23.06.2019, 22:57
Panie Marianie zgadzam się z Panem z 100% ale jak widać Raport o Stanie Miasta jak widać wygląda jak posiedzenia Rady Miasta mowa o wszystkim i o niczym a najlepiej aby oglądający nic z tego nie zrozumieli, a czytający ten raport nie wiedzieli o co faktycznie w nim chodzi. PR Nasze Miasto opanowało perfekcyjnie a odnoszę wrażenie ze i Pan dał się na to nabrać .

Pozostałe