Rekreacja na cztery sposoby  

  • 20.06.2019, 07:41
  • Jolanta Wojczulis
Rekreacja na cztery sposoby
Spływ, rajdy i biegi. Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca odbędzie się szósta edycja imprezy "Z biegiem Kanału Augustowskiego". Organizatorem imprezy jest Augustowska Organizacja Turystyczna.

Jolanta Wojczulis

Pierwsza edycja tej cieszącej się coraz większą popularnością imprezy została zorganizowana w 2014 roku. Od tamtego czasu na stałe wpisała się do kalendarza augustowskich atrakcji turystycznych ze względu na uniwersalność. Daje bowiem możliwość wspaniałego, aktywnego wypoczynku ludziom o bardzo różnych zainteresowaniach. Impreza składa się bowiem ze spławu kajakowego, rajdu rowerowego, rajdu konnego oraz biegów organizowanych wzdłuż Kanału Augustowskiego.

- „Z biegiem Kanału Augustowskiego” to impreza turystyczna łącząca różne formy turystyki aktywnej i aktywnego spędzania czasu, od najbardziej popularnej w naszym regionie turystyki wodnej i rowerowej po konną i biegową – informują organizatorzy. -
Wydarzenie nie ma formy wyścigu, nie jest mierzony czas. Celem jest dobra zabawa, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Spośród przedstawionych form aktywności każdy z uczestników wybiera najatrakcyjniejszą dla siebie.
Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00 przy amfiteatrze. Wszystkie aktywności odbywać się będą w tym samym czasie i kończą się na śluzie swoboda. Tam odbędzie się piknik z posiłkiem oraz losowanie nagród.
Zapisy: CIT Augustów, ul. Rynek Zygmunta 19; 16-300 Augustów / możliwość zapisów online po kontakcie telefonicznym 728 755 936 lub mailowym
[email protected]
lub w dniu imprezy o godz. 09:00 Amfiteatr przy j. Necko.
Zapraszamy do zapisów tym bardziej, że ilość miejsc na daną aktywność jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe