Tajemnica pisma, którego nie ma

  • 14.06.2019, 14:47 (aktualizacja 14.06.2019, 15:17)
  • Bartosz Lipiński
Tajemnica pisma, którego nie ma Na zdjęciu radni: Tomasz Miklas i Dariusz Ostapowicz.
Jawność, transparentność i przejrzystość –to trzy cechy, o których tak często słyszeliśmy zarówno w obecnej, jak również poprzedniej kadencji samorządu miejskiego. Dlatego może zastanawiać sugestia radnego Tomasza Miklasa o piśmie od mieszkańców, którego dawna rada przychylna była nie omawiać. Próbowaliśmy dowiedzieć się, czy ktokolwiek zapoznał się z tym dokumentem. Wyniki podjętych przez nasz działań były zaskakujące.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 13 czerwca. Zapraszamy do lektury.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 13.06.2019, 17:50
Szanowna Rada nie raczy zająć się głosem społeczeństwa bo ważniejsza jest miejska dotacja dla prywatnego przedszkola i trzy rolki papy . Brawo Radni ale czego można było się spodziewać po tych którzy tak skrzętnie zadbali o siebie zajmując intratne stanowiska, zawiązując dziwne koalicję aby mieć tylko większość , szukając poparcia u prominentnych polityków chociaż w wyborach określali się jako bezpartyjni. Po raz kolejny wyborcy zostali gdzieś na ostatnim miejscu zainteresowania.
Wszak ,, Augustów to jego mieszkańcy ".

Pozostałe