Tajemnica pisma, którego nie ma 

  • 14.06.2019, 10:00 (aktualizacja 14.06.2019, 15:17)
  • Bartosz Lipiński
Tajemnica pisma, którego nie ma
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 1046 roku wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Biegnijmy do kiosków, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Kto woli czytać w komputerze, może kupić prenumeratę w wersji elektronicznej. Jest tańsza i dostępna już we wtorek.

Bartosz Lipiński

Stare porzekadło mówi, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Złośliwi dodają także, że należy stanąć na środku fotografii, bo pozując na rogu można być później wyciętym. Nie inaczej jest w przypadku rodziny politycznej. Podczas kampanii wyborczych panuje sielanka, kandydaci z listy tego samego ugrupowania prezentują podobne postulaty i tworzą wrażenie monolitu na przedwyborczych konwencjach. Jednak po zaprzysiężeniu dotąd zbieżne opinie i harmonia niejednokrotnie ustępują. Tak było na niedawnej sesji rady miejskiej w Augustowie, gdy radni PiS Dariusz Ostapowicz i Tomasz Miklas publicznie się pokłócili, kierując wobec siebie kilka nieprzyjemnych słów. Ostapowicz zarzucił Miklasowi, że jego wypowiedzi trącą żenadą, Miklas sugerował enigmatycznie istnienie pewnego pisma od mieszkańców, które w niekorzystnym świetle stawia Ostapowicza i którego radni poprzedniej kadencji przychylni byli nie omówić. Czy to możliwe, by radni nad głowami społeczeństwa zdecydowali, że jakaś korespondencja będzie przemilczana przed opinią publiczną? Przyjrzeliśmy się sprawie, aby móc odkryć „Tajemnicę pisma, którego nie ma”, co opisał w swym artykule Bartosz Lipiński.

Bartosz Lipiński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ben
Ben 15.06.2019, 21:33
"Ot styl i klasa radnego Miklasa" :)
luis
luis 13.06.2019, 17:55
Kolejne zdjęcie z cyklu "postaw przy cukierkach".
Brawo za transparentność to tak ad vocem do tego w jaki sposób jest traktowany głos suwerena. Dziękuję Wam Szanowni Radni.

Pozostałe