Wnukowski delegatem do ZWRP 

  • 03.06.2019, 07:00 (aktualizacja 03.06.2019, 07:50)
  • Bartosz Lipiński
Wnukowski delegatem do ZWRP P. Wnukowski (pierwszy po prawej, podczas kampanii wyborczej PiS w Augustowie - październik 2018).
Duży sukces Pawła Wnukowskiego. Młody radny z sejmiku województwa podlaskiego został wybrany delegatem do Zgromadzenia Ogólnego Związku Województw RP. Jest to gremium uczestniczące w wypracowywaniu istotnych decyzji w skali naszego kraju, od których zależy m.in. podział środków europejskich. Radny Prawa i Sprawiedliwości jest reprezentantem powiatu augustowskiego w sejmiku, co może być dla nas bardzo istotne.

Bartosz Lipiński

Paweł Wnukowski był prawdziwą gwiazdą medialną ubiegłorocznej kampanii samorządowej. Nagraną przez niego piosenkę wyborczą oraz teledysk na portalu YouTube wyświetliło do tej pory ponad 61 tysięcy internautów. Co więcej, taneczny utwór, w którym ówczesny kandydat zachęcał do oddania na niego głosu, w trakcie kampanii emitowały największe polskie stacje telewizyjne w głównych wydaniach programów informacyjnych. P. Wnukowski skutecznie walczył o mandat radnego sejmiku województwa podlaskiego, a na tym jego osobiste pasmo sukcesów się nie zakończyło. Niedawno decyzją radnych sejmiku zyskał kolejne wyróżnienie.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe