Dni Otwartych Strażnic

  • 09.05.2019, 13:58 (aktualizacja 09.05.2019, 14:01)
  • Beata Perzanowska
 Dni Otwartych Strażnic
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie zaprasza w dniach 20-24 maja na „Dni Otwartych Strażnic”. Podczas tej akcji uczniowie augustowskich szkół będą mogli zapoznać się pracą strażaków.

Augustowscy strażacy zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na Dni Otwarte Strażnic, które odbędą się w dniach 20-24 maja, w godzinach od 9.00 do 15.00. Młodzież szkolna podczas dni otwartych będzie mogła zapoznać się z pracą strażaków oraz obejrzeć sprzęt ratowniczy będący na wyposażeniu jednostki. Strażacy proszą o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu odwiedzin. Osobami wyznaczonymi do kontaktów z ramienia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej są dyżurni Powiatowego Stanowiska Kierowania. W tej sprawie można dzwonić pod numer telefonu 600 335 312 .

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe