Dni Otwarte w ACE

 • 01.05.2019, 05:37
 • Jolanta Wojczulis
Dni Otwarte w ACE Zdjęcia: Sebastian Czajkowski
24 i 25 kwietnia 2019 r. , zgodnie z wieloletnią tradycją, w Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się Dni Otwarte. Już od wczesnych godzin rannych przybywali do nas tłumnie gimnazjaliści oraz uczniowie ósmych klas szkół podstawowych z regionu, chcąc lepiej poznać naszą ofertę edukacyjną.

Mieli okazję zobaczyć nas z jak najlepszej strony - przygotowaliśmy dla nich kilka atrakcji - począwszy od występu muzycznego naszych utalentowanych uczniów, po zwiedzanie doskonale wyposażonych pracowni przedmiotów zawodowych, ciekawe konkurencje z nagrodami, kolorowe smakołyki, pokaz sprzętu budowlanego, urządzeń do gier i niewielkich robotów, aż po prezentacje oferowanych kierunków kształcenia w specjalnych stoiskach. Gospodarze szkoły: Dyrektor ACE – Grzegorz Augusewicz oraz Wicedyrektor – Anna Rozmysłowicz serdecznie przywitali oraz zachęcili gości do skorzystania z ciekawej oferty. Rozmowy z nauczycielami i uczniami dodatkowo przybliżyły specyfikę placówki a także panującą tu przyjazną atmosferę. Augustowskie Centrum Edukacyjne zaprezentowało się jako szkoła, gdzie można zdobyć nie tylko wykształcenie, ale także rozwinąć swoje pasje i zainteresowania oraz poznać ciekawych ludzi. Mamy nadzieję, że Dni Otwarte, które skupiły w sobie wszystko to, co dzieje się w trakcie całego roku szkolnego, pokazały, że nasza szkoła to doskonały wybór dla wielu gimnazjalistów i absolwentów klas ósmych. Wszystko to, co działo się przez dwa dni, można zobaczyć w naszej fotorelacji.

Warto przypomnieć szeroką ofertę edukacyjną ACE na kolejny rok szkolny.

Technikum nr1 w Augustowie zaprasza do naboru na kierunki:

 • TECHNIK BUDOWNICTWA,
 • TECHNIK HANDLOWIEC,
 • TECHNIK HOTELARSTWA,
 • TECHNIK INFORMATYK,
 • TECHNIK MECHATRONIK,
 • TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

Branżowa Szkoła I stopnia nr 1 oferuje kształcenie w zawodach:

 • ELEKTRYK,
 • MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE oraz
 • naukę w KLASIE WIELOZAWODOWEJ, w której uczeń wybiera zawód zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: acedu.pl

Tekst: Klaudia Kwiecień i Anna Prawdzik

 

 

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe