Rewelacje szybko zdementowane

  • 18.04.2019, 08:21 (aktualizacja 18.04.2019 08:27)
  • Bartosz Lipiński
Rewelacje szybko zdementowane Na zdjęciu: Filip Chodkiewicz wsłuchuje się w interpelację Wojciecha Walulika.
Mamy do czynienia z klasycznym przypadkiem słowa przeciwko słowu. Były burmistrz Augustowa Wojciech Walulik zasugerował publicznie, że Filip Chodkiewicz nie wyraził zgody na udział pocztów sztandarowych szkół zarządzanych przez miasto w obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Obecny zastępca burmistrza zaprzeczył tym rewelacjom. Według niego doszło do nieporozumienia wynikającego z błędnej interpretacji jego słów.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 18 kwietnia. Zapraszamy do lektury.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Włos
Włos 18.04.2019, 20:34
Ooooo ooo w ząbek czesany 😂😂😂😂😂
Daria
Daria 18.04.2019, 15:48
Walulik, zapisz się ty do PIS-u i przestań mącić człowieku.
https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/suwalki/id/168090..
https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/suwalki/id/168090.. 18.04.2019, 15:07
Pierwszą umowę podpisał w 2015 roku ówczesny burmistrz Wojciech Walulik. Drugą następnego dnia zawarł jego zastępca i obecny włodarz Mirosław Karolczuk ......Chodzi między innymi o brak kontrasygnaty skarbnika na jednym z dokumentów. Ustalamy, dlaczego umowa na czas NIEOKREŚLONY z podpisem zastępcy burmistrza została zawarta dzień po tym, kiedy burmistrz zawarł ją na czas określony.
Czy zastępca mógł w ogóle podpisać jakakolwiek umowę o pracę? Na jakiej podstawie prawnej to zrobił?
?????
????? 18.04.2019, 22:30
Czyją to umowę podpisał pan ówczesny wiceburmistrz ?? komu w ten sposób zmienił warunki zatrudnienia z czasu określonego na nieokreślony??? Czy taka umowa jest ważna, jeśli nie jest on pracodawcą a podpisał????
??? Tak pytam
??? Tak pytam 18.04.2019, 20:50
A co na to miejscy radcowie? Farsa!
Kielich
Kielich 18.04.2019, 19:35
Mamrota chlapnąć z rozpaczy
Sznur
Sznur 18.04.2019, 18:15
Pan Karolczuk lubi jak prokuratura wszystko dokladnie zbada. Ale konferencji brak.
Znowu?????
Znowu????? 18.04.2019, 15:56
Skandal. Kolejna aferą. Domagamy się konferencji i poinformowania o dalszym przebiegu sprawy
to nie ja , to on
to nie ja , to on 18.04.2019, 17:07
E tammm... przegłosują na komisji i po sprawie tak jak z Rybacką
RP
RP 18.04.2019, 20:48
Etaaaaam, zaraz okaże się, że to WW popodpisywał imitacją podpisów niewiadomego pochodzenia i jeszcze coś tam ponanosił, nie wiadomo jak i co. Tylko konferencji jakoś brak. Dlaczego??? Prosimy!!!
Sylwia
Sylwia 18.04.2019, 20:28
Skandal!!!!
IL-1223
IL-1223 18.04.2019, 12:38
zgadzam się... tym bardziej że jest to najczęściej dzień wolny - sobota .. niedziela... każdy w rodzinie ma jakieś plany i jak ktoś będzie za nas i nasze dzieci decydował to nikogo chętnego na poczty sztandarowe nie będzie,... zwłaszcza te zabarwione politycznie...
rodzic
rodzic 18.04.2019, 14:45
Do mnie nauczycielka z gim 2 zawsze telefonowała i pytała czy dziecko może i chce wziąć udział w poczcie sztandarowym. Nigdy też nie było zmuszane wbrew swojej chęci. Dwoje dzieci skończyło tą szkołę i zawsze było to dobrowolne. Przyznaję, że czasem moje dzieci odmawiały, ale rzadko, przeważnie chciały iść w poczcie. Nie dorabiajcie horroru tam gdzie go nie ma.
svd
svd 18.04.2019, 12:05
O tym czy szkoła (uczniowie) chce iść na jakąkolwiek uroczystość, powinni decydować wyłacznie rodzice. Jeżeli chcą iść ze sztandarem nauczyciele to niech "ciało pedagiczne" decyduje. Jak chcą współnie to pisemna zgoda rodziciów.
sezam
sezam 18.04.2019, 12:46
Słusznie, w tym i w innych aspektach także. Nauczyciele jak chcą strajku z odsunięciem uczniów od zajęć edukacyjnych i egzaminów to pisemna zgoda rodziców. Pełnoletni uczniowie sami powinni wydać zgodę. Czy ktoś ich pytał o zdanie??

Pozostałe