Koncert darem serca

 • 07.04.2019, 08:15
 • Beata Perzanowska
Koncert darem serca
„A to miłość właśnie”, pod tym tytułem 19 marca 2019 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 odbył się koncert charytatywny, z którego dochód został przekazany na rzecz przedszkola w Egipcie. Koncert był odpowiedzią na zadania wynikające z ogólnopolskiego konkursu „Mój szkolny kolega z misji”, w którym uczestniczyła nasza szkoła.
 1. ramach koncertu w programie instrumentalno-wokalnym wystąpiły uzdolnione dzieci z naszej szkoły: Daria i Lena Mejcz, Nina Markiewicz, Kuba Karpiński, Zofia Skowrońska, Oliwia Karczewska, Marta awiórko i Agata Frąckiewicz. Oprócz tego organizatorzy przygotowali dla gości liczne atrakcje. Była ciesząca się dużym powodzeniem „wędka szczęścia”, stoisko z książkami i grami planszowymi, a także można było nabyć bardzo ciekawe i przydatne rzeczy przygotowane przez firmę MLEKPOL. Z dużym odzewem spotkała się licytacja zarówno prac dziecięcych jak i pozyskanych od sponsorów darów, które zostały przekazane na ten szlachetny cel. Przez cały czas trwania koncertu można było też skorzystać z bogatej oferty kawiarenki, która serwowała wraz z kawą i herbatą przepyszne ciasta upieczone specjalnie na tę okazję. tym miejscu chcemy wyrazić wdzięczność Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia koncertu. Szczególne słowa podziękowań kierujemy pod adresem licznych sponsorów, Rodziców, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Niech świadomość uczynionego dobra będzie dla wszystkich źródłem radości, wszak „więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli braniu” (Dz 20, 35).

 

 

s. Anna Ratajczak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Augustowie

 

 

Lista sponsorów – ofiarodawców na rzecz Koncertu charytatywnego w ramach konkursu „Mój szkolny kolega z misji”

 1. Pan Starosta Augustowski – Jarosław Szlaszyński
 2. Pan Prezes Żeglugi Augustowskiej – Sławomir Aleksandrowicz
 3. Pan Nadleśniczy Nadleśnictwa Suwałki – Wojciech Rodak
 4. Pan Komendant Placówki Straży Granicznej w Augustowie – Jarosław Oborski
 5. Pani Sylwia Kulbacka i Pan Dariusz Kulbacki „ Era Art. Szkolne, Biurowe, Zabawki Sylwia Kulbacka i Dariusz Kulbacki spółka jawna ”
 6. Pani Agnieszka Bogdzio – kierownik Zespołu Obsługi Klienta Oddziału I PKO Banku Polskiego w Augustowie
 7. Pani Justyna Andrzejczyk – Salon Fryzjerski ul. 3 - go Maja 17/7 w Augustowie
 8. Państwo Iza i Wiesław Piaseccy – Hotel „ Krechowiak ” w Augustowie
 9. „Pensjonat u Marianny” Marianna i Grzegorz Klepaccy w Augustowie
 10. Spółdzielnia Mleczarska „ Mlekpol ” w Grajewie
 11. Pan Cezary Niedźwicki – kierownik produkcji POM Augustów
 12. Państwo Katarzyna i Dariusz Polkowscy – sklep spożywczy „Luda” ul. Wojska Polskiego 53 Augustów
 13. „ Papirus PHU Rafał Lubaszewski” ul. Hoża 6 Augustów
 14. Pizzeria „ Zielona” ul. Kościelna 12 Augustów
 15. „KARO” Romanowski Spółka Jawna, ul. Tytoniowa 8 Augustów

 

 

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe