Sukces siatkarzy z „trójki”

  • 14.03.2019, 07:09
  • Jolanta Wojczulis
Sukces siatkarzy z „trójki”
Drużyna młodych siatkarzy, podopiecznych trenera Tomasza Kuźmickiego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Augustowie, wywalczyła drugie miejsce w rozgrywkach w grupie północnej w siatkówce chłopców klas gimnazjalnych i młodszych (2003 i młodsi).

Jolanta Wojczulis

Rozgrywki w grupie północnej w siatkówce chłopców, odbyły się w środę, 6 marca.

Podczas rozgrywek Augustów reprezentowała drużyna z SP 3 Augustów trenowana przez Tomasza Kuźmickiego, która była najmłodszą drużyną reprezentowaną przez uczniów z ósmej i siódmej klasy.

-Po zawodach miejskich, powiatowych i półfinałach zostały cztery najlepsze drużyny,które spotkały się w finale w Suwałkach –informuje Tomasz Kuźmicki. -Mecze drużyn szkolnych stały na wysokim poziomie, ponieważ większość uczniów poświęca swój czas i na co dzień trenuje w klubach.

„Trójkowiczom” udało się wywalczyć drugie miejsce w rozgrywkach i tym samym awansować do finału wojewódzkiego (do finału awansowały dwie pierwsze drużyny). Gratulujemy młodym siatkarzom i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

 

Wyniki rozgrywek:

I miejsce -SP 10 Suwałki

II miejsce -SP 3 Augustów

III miejsce -SP 1 Sokółka

IV miejsce -SP 2 Sokółka

 

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Plywak
Plywak 14.03.2019, 10:33
Gratulacje!! Niech "klasy sportowe" biorą przykład z siatkarzy i piłkarzy ręcznych trójki jak powinna wyglądać rywalizacja sportowa , bo po ostatnich szkolnych zawodach w pływaniu , które oglądałem z trybun i zdublowanie sztafety dziewczyn "tańczącej Pani" szkoda zrobiło mi się najbardziej dzieci , które "uczą się pływać" 6-7 lat a nie potrafią wykonać prawidłowego skoku bądź przepłynąć prawidłowo 50m..... A ktoś bierze za to nie mało pieniędzy....
Pływaczka
Pływaczka 28.03.2019, 16:03
Pod opiekę jak to pan/pani nazwał /a "pani tańczące" dzieci trafiły dopiero w tym roku wcześniej zupełnie kto inny ich uczył.
Ojciec
Ojciec 15.03.2019, 09:21
Dokładnie ta klasa ze sportem nie ma nic wspólnego.. Dodajmy, że na zawodach nie było Białegostoku i innych... Wystarczy przyjść na ich poranne zajęcia i zobaczyć jak to wygląda.. no i zaangażowanie trenerów.. ja swojego syna wypisałem już jakiś czas temu, kiedy zobaczyłem, że po dwóch latach nauki nie umie skoczyć na główkę.. Wiem ,że miasto interesuje się sportem, to może warto zwrócić uwagę na co idą nasze podatki...

P.S Wielkie gratulacje dla siatkarzy no i dla trenera !
Wyjaśniający
Wyjaśniający 18.03.2019, 21:21
Skoro wypisał Pan swoje dziecko po dwóch latach z tej klasy, to powinien pan wiedzieć, że jego trenerem był wtedy obecny trener siatkarzy. Poza tym, chłopcy w pływaniu zajęli także II miejsce tak jak siatkarze ( u nich też nie było Białegostoku).
I po co to oczerniać innych, należy zobaczyć swoje błędy.
Kontrujący
Kontrujący 22.03.2019, 08:59
Trzeba czytać ze zrozumieniem . Nie dwa lata temu , tylko po dwóch latach. Dodam , że siatkarze nie mają swojej klasy sportowej i takich nakładów pieniędzy jakie idą na pływanie w szkołach. Byłem na zawodach oglądać swoje dziecko, które również brało w nich udział i jak porównać nawet samą technikę pływania to woła to o pomstę do nieba... Dzieci chodzą 2 razy w tygodniu na basen i pływają tempem dzieci z klas sportowych..Z tego co wiem niedługo finały to będą mieli szansę się wykazać. Powodzenia!
Pływaczka
Pływaczka 28.03.2019, 16:16
A czy kto kolwiek pokazał tym dzieciom jak poprawnie skakać? Nie a pozatym skoro dziecko nie nauczyło się skakać w przeciągu 2 lat to chyba coś jest nie tak
Wyjaśnaijący
Wyjaśnaijący 22.03.2019, 21:41
No widzisz, znowu plama - niedoinformowany. W szkole też są klasy siatkarskie, które są wspierane przez UKS Augustów, ćwiczą tyle godzin co i pływacy, na nie też są nakłady pieniędzy niemałe. Nie rób z siebie pajaca, jeśli nie wiesz, to głupot nie pisz.
sportowiec
sportowiec 25.03.2019, 13:52
A no właśnie na szczęście przez UKS , który bardzo dobrze współpracuje z młodzieżą co najlepiej pokazują wyniki,a nie dopieranie nauczyciele na chybił trafił, aby lekcja się odbyła. Piszę jako osoba neutralna, obserwator i entuzjasta sportu, który chciałby , aby sport w Augustowie był na jakimś poziomie a dzieci coś wyniosły z zajęć. Aktualnie poziom ogólnopolski trzymają biegacze z Technika, karatecy, siatkarze i narciarz wodni a co z reszta sportów?!
Siatkarz
Siatkarz 31.03.2019, 22:01
No u siatkarzy UKS dobrze wygląda ta praca z dziećmi, z tym się zgodzę
Też rodzic
Też rodzic 21.03.2019, 08:04
W takim razie dziwię się Ojcu, że nawet nie wiedział u kogo trenuje jego dziecko. Cóż się dziwić, że syn przez dwa lata nie nauczył się skakać na główkę, skoro ojciec nie wie komu go powierzył. WSTYD OJCZE!

Pozostałe