Nasz basen zostanie zamknięty 

  • 1.03.2019, 14:17 (aktualizacja 01.03.2019 14:30)
  • Bartosz Lipiński
Nasz basen zostanie zamknięty
To już niemal przesądzone. Augustowski basen zostanie zamknięty. Na szczęście stanie się tak jedynie na okres jego gruntownego remontu, który ma rozpocząć się w okolicach sezonu letniego. To racjonalna decyzja, bo akurat wtedy większą popularnością cieszą się nasze jeziora. Dzięki temu remont, przewidywany na okres 3,5 miesiąca, nie będzie doskwierał mieszkańcom. O planowanych pracach rozmawialiśmy z dyrektorem CSiR.

Bartosz Lipiński

Na temat konieczności podjęcia prac modernizacyjnych w obiekcie przy Sucharskiego wiele razy pisaliśmy na naszych łamach. Podjęcie remontu jest zrozumiałe, bo będą to też pierwsze tak zaawansowane prace od wybudowania basenu przed blisko dwudziestoma laty. 3 miliony złotych, jakie znalazły się w budżecie miasta na 2019 rok, mogą tchnąć w niego nową jakość.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe