Centrum zagra u siebie z Legią Warszawa

  • 1.03.2019, 13:03
  • Jolanta Wojczulis
Centrum zagra u siebie z Legią Warszawa
W najbliższą sobotę, 2 marca, nasza drużyna drugoligowa rozegra kolejny mecz fazy play-off, w którym naszym przeciwnikiem będzie Legia Warszawa.

Rywalizacja toczy się do trzech wygranych, a drużyna z Warszawy prowadzi w niej już 2:0. W meczach rozgrywanych w dniach 16-17 lutego w stolicy dwukrotnie tryumfowali Legioniści, ale w pierwszym spotkaniu potrzebowali do tego pięciu setów, a nasza drużyna prowadziła już 2:0 a później kilkoma punktami w tie-breaku. Z pewnością gospodarzom pomógł głośny doping ich kibiców. Na to samo liczą nasi zawodnicy, których nieraz już poniósł doping publiczności zgromadzonej w hali na "Konopce".

W przypadku gdy drużyna Centrum okaże się lepsza w sobotnim meczu - czeka nas kolejne spotkanie w niedzielę. Początek obu spotkań zaplanowano na godzinę 17:00

UKS Centrum Augustów

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe