Trzecie podium dla Białobrzeg

  • 4.03.2019, 07:01
  • Jolanta Wojczulis
Trzecie podium dla Białobrzeg
Skrzekut Roman z Białobrzeg wywalczył trzecie miejsce w XXIII edycji Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Augustów. Rozgrywki, w których udział wzięli tenisiści z Augustowszczyzny, ale również z Suwałk czy Pisza odbyły się w sobotę, 23 lutego, w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach.

Jolanta Wojczulis 

W XXIII edycji Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Augustów o najwyższe miejsca na podium walczyło 49 zawodników z powiatu augustowskiego, ale także z Suwałk, Pisza, Sokółki, Olecka, Pisanicy, Moniek czy Krasnopolu.

-Zawodom jak zwykle towarzyszyła wspaniała atmosfera i zdrowa rywalizacja sportowa –zapewnia Michał Bronakowski, jeden z organizatorów turnieju. Sędzią głównym zawodów był Zdzisław Omelianiuk. Po zagorzałej walce pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Mikucki z Pisza, drugie Kazimierz Żyliński z Krasnopolu, a trzecie Roman Skrzekut z Białobrzeg, w pierwszej szóstce znaleźli się też Szymon Roszkowski (5 miejsce) i Maciej Bronakowski (6 miejsce) również z Białobrzeg.

Organizatorami zawodów byli: Uczniowski Klub Sportowy Białobrzegi, Urząd Gminy Augustów oraz Szkoła Podstawowa im. gen. I. Prądzyńskiego w Białobrzegach.

 

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe