Weź udział w biegu z przesłaniem  

  • 2.03.2019, 07:57
  • Jolanta Wojczulis
Weź udział w biegu z przesłaniem
Są jeszcze miejsca na Bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, nie zastanawiaj się więc długo, tylko zarejestruj się na stronie http://tropemwilczym.pl/bieg/augustow.

 

Jolanta Wojczulis 

Przypomnijmy, że bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 3 marca, o 13.00 na bulwarach jeziora Necko, przy amfiteatrze (ul. Zarzecze).

Osoby, które wezmą udział w przedsięwzięciu będą miały do wyboru dwa dystanse: 5000 m oraz 1963 m ( bieg lub marsz nordicwalking). Ostatni dystans symbolizuje datę zastrzelenia w czasie obławy Józefa Franczaka „Lalka”, ostatniego z Wyklętych.

Warunkiem uczestnictwa w biegach jest dokonanie prawidłowej rejestracji na stronie http://tropemwilczym.pl/bieg/augustow/ oraz wniesienie opłaty w wysokości 20,00 zł przy rejestracji lub 40,00 zł w dniu zawodów w biurze zawodów. Bieg dla gimnazjalistów jest bezpłatny. Każdy uczestnik zakwalifikowany do biegów/marszu otrzyma pakiet startowy a w nim: numer startowy, pamiątkową koszulkę, ciepły posiłek oraz – po zakończeniu biegu – medal pamiątkowy.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe