Bajkowiczki wytańczyły podium 

  • 1.03.2019, 07:46
  • Jolanta Wojczulis
Bajkowiczki wytańczyły podium
Tancerze ze Szkoły Tańca Bajka w Augustowie co i raz odnoszą sukcesy na turniejach tanecznych. Okazuje się, że kolekcja ich licznych medali i pucharów znowu się powiększy, z tanecznego turnieju Karnawał Dance Fest bajkowiczki przyjechały bowiem z kolejnym dokonaniami

Jolanta Wojczulis 

Zmagania taneczne odbywały się 16 i 17 lutego w Białymstoku. O taneczne podium rywalizowało kilkadziesiąt zgłoszonych zespołów z Ełku, Ostrowi Mazowieckiej, Czarnej Białostockiej, Olsztyna, Lidzbarku Warmińskiego i z Białegostoku, podczas rund eliminacyjnych w 5 głównych kategoriach, takich jak debiuty, street dance, taniec sceniczny, inne formy tańca, formacje 30+ (z podziałem na grupy wiekowe).

Wśród tancerzy nie zabrakło oczywiście naszych zdolnych augustowian ze Szkoły Tańca Bajka, której właścicielem jest trenerka Justyna Bajkowska. Augustowianie tradycyjnie wrócili z turnieju z sukcesami.

-W kategorii debiuty do lat 7 świetnie poradziła sobie grupa SWISH, która wywalczyła drugie miejsce oraz zespół ŚWIEŻAKI, który z kolei stanął na trzecim stopniu podium – mówi z dumą Justyna Bajkowska.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe