Mammobus odwiedzi Augustów

  • 12.02.2019, 06:15
  • Jolanta Wojczulis
Mammobus odwiedzi Augustów
Kobiety będą mogły sprawdzić swoje zdrowie. Po raz kolejny zawita do naszego miasta Mammobus, w którym będzie można wykonać bezpłatne badanie piersi. Taka możliwość będzie w dniach 14 i 15 czerwca. Zapraszamy serdecznie!

Specjalistyczny bus będzie miał postój w czwartek, 14 lutego, na Rynku Zygmunta Augusta oraz w piątek, 15 lutego, obok Galerii Handlowej Marion.

Przypomnijmy, że Medica Sp. z o.o., Sp. K. od ponad 10 lat organizuje bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. W 2018 roku z bezpłatnej mammografii w naszych mammobusach skorzystało ponad 60 000 kobiet.
Zapisów na mammografię można dokonywać telefonicznie pod numerami: 42 254 64 10 i 517 444 004 lub za pośrednictwem strony internetowej medica.org.pl. Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu. Kobiety nieobjęte programem profilaktycznym mogą przebadać się odpłatnie. Koszt 80 zł.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ola
ola 12.02.2019, 19:55
mammobus to średniowiecze każda kobieta która zachorowała na raka piersi nigdy nie zrobi badania mammograficznego tylko usg piersi ,i żaden lekarz nie zapyta dlaczego, bo dobrze wie że mammografia przyczynia się do raka piersi
Tak, tak ....liść z kapusty na raka piersi
Tak, tak ....liść z kapusty na raka piersi 13.02.2019, 17:46
Taka wypowiedź powinna być karana podobnie jak ruch antyszczepionkowy .. cóż więcej potrzeba naszemu wschodniemu sąsiadowi do autodestrukcji Polskiego społeczeństwa .Bez jednego wystrzału dzięki takim agentom można rozwalić najbardziej cywilizowaną nację ...

Pozostałe