Awaria została opanowana

  • 07.02.2019, 07:55
  • Jolanta Wojczulis
Awaria została opanowana
Czytelnicy mają do nas zaufanie. Stale do redakcji docierają informacje o różnego rodzaju interwencjach. Dla nas nie ma błahych problemów, wszystko traktujemy poważnie i staramy się pomóc mieszkańcom augustowian.

Jolanta Wojczulis 

 

Tym razem nie chodziło w zasadzie o żadną interwencje tylko o informacje na temat, tego co się dziej na Śródmieściu obok bloku 19.

- Od kilku dni trwają tu prace, pojawiły się jakieś wykopy, czy to prace zlecone przez wodociągi czy jakaś modernizacja wykonywana przez spółdzielnie mieszkaniową? –zapytał mnie jeden z mieszkańców osiedla Śródmieście, którego spotkałam tuż przy wykonywanych pracach budowlanych.

Po tym zgłoszeniu, zadzwoniłam do Kazimierza Kożuchowskiego, prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie i zapytałam, co oznaczają te prace.

-Mieliśmy po prostu awarię i postaraliśmy się jak to tylko możliwie najszybciej ją zreperować – uspokoił mieszkańców osiedla Śródmieście Kazimierz Kożuchowski,

Przypominamy, że jeżeli chciałbyś poinformować nas o zdarzeniu którego byłeś świadkiem, bulwersującym fakcie, o którym nie pisaliśmy na łamach naszej gazety lub zainteresować tematem o którym powinni wiedzieć także inni mieszkańcy miasta, zgłoś się do naszej redakcji.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe