Wskocz na narty biegowe

  • 25.01.2019, 14:26 (aktualizacja 27.01.2019, 14:42)
  • Jolanta Wojczulis
Wskocz na narty biegowe Archiwum PP
Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie serdecznie zaprasza na narty biegowe. Najbliższy weekend 26 - 27 stycznia bezpłatnie! Trasa i wypożyczalnia na stadionie CSIR przy ul. Tytoniowej.

Jolanta Wojczulis 

 

Miłośnicy szusowania na nartach biegowych mogą oddać się swojej pasji od godziny 9.00 do 16.00. Zapraszamy!

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.01.2019, 17:56
Lodowisko było z budżetu, więc moje pytanie . Ostatnio wygrał projekt boisk na plaży postiw. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nic z tym nie ruszyło ? Czyżby znowu dyrektor basenu blokował budowę obiektu, słyszałem , że wymyślił taki projekt , że nie ma szans na realizację, czyli można powiedzieć , że oszukał całe miasto. Mieszkańcy wybrali projekt i co? Nie doczekają się go. To samo jest na basenie. Pisma od pracowników, trenerów , zwykłych ludzi na temat wentylacji, jacuzzi , zajęć nauki pływania , sauny, siłowni. Zawsze jak coś jest związane z Centrum "Sportu" to pod artykułem masa negatywnych komentarzy ... A dyrektor 19 lat ten sam... Co jeszcze musi się stać? Plaża miejska porażka, kajaki na basenie porażka, narty na stadionie porażka. Miasto może czas się obudzić???????!!!!!
fred
fred 26.01.2019, 19:41
O widzę, że chyba kandydat na zastąpienie ... tylko trochę prawdy byś napisał, boisko plażowe nie zgłaszało CSiR, to burmistrz decyduje czy dołożyć do realizacji projektu czy nie, tak jak z remontem czy da pieniądze czy nie i jeśli o narty chodzi to proszę zapytać kolegę trenera byłego radnego po co taki projekt ale chyba na stołek się szykuje kolega to temu tyle manipulacji ...
Gienek
Gienek 30.01.2019, 10:46
Zgadza się, ale jeżeli robi się projekt za takie pieniądze, że nie ma szans na budowę to o czym my mówimy? Można było zrobić to mniejszym kosztem i gwarantuje, że realizacja doszła by do skutku. Przecież to wybór ludzi , a nie burmistrza. A co do remontu jestem jak najbardziej za , super , że miasto dało pieniądze, ale niech to dobrze kontroluje. Bo jak zrobią remont tak jak remont sauny parowej to sami wiecie jak to będzie wyglądało. Jestem za tym żeby miasto miało jak najwięcej obiektów sportowych, przecież to największa promocja miasta jaka może być. Zobaczcie Suwałki : Sprzedany nasz Ślepsk czeka na hale i Plus Lige, Wigry w I lidze a my ? Sami wiecie gdzie znajduję się nasza piłka i nasz sport. A przecież lepiej żeby dzieci ćwiczyły niż szwendały się po bulwarach
Sylwek
Sylwek 30.01.2019, 10:36
Panie kolego ja tylko korzystam od wielu lat z basenu a praktycznie od początku i to co się tam wyprawia to naprawdę dziwna sprawa . Proszę zobaczyć w ostatnich latach ile miasto czy Centrum zyskało z tych nart biegowych. Owszem zgadzam się , że fajna inicjatywa , ale w innej formie. Po za tym zimy nie są takie jak kiedys. W tym roku trochę lepsza się udala. Mamy piękne lasy , jeziora, bulwary a ludzie muszą biegać dookoła stadionu... Proszę mi powiedzieć jak używany jest skuter śnieżny kupiony dla basenu? Z tego co wiem ostatnie lata stał na dole zakurzony, druga kwestia cieknący dach na basenie, miska na środku i woda kapiąca na głowe , na basenie brak jakichkolwiek atrakcji dla dzieci , większość moich znajomych z maluszkami jeździ do Suwałk , Ełku mając basen na miejscu. Czy to normalne? Brak miejsca dla rodziców czekających na dzieci z nauki pływania , na hali przecież nie da rady usiedzieć 30 minut bo człowiek wychodzi jak po 30 minutach na rowerku na siłowni. Plaża miejska nie nadająca się do kąpieli i to nie jest mój jakiś wymyśl tylko fakty. Do tego kajaki zajmujące miejsce i rdzewiejące na basenie. Może coś z tym zrobić? Bo świat idzie do przodu a my stoimy w miejscu... więcej inicjatywy i chęci
Autochton
Autochton 30.01.2019, 19:31
Bo burmistrza nam trzeba z zewnątrz fachowca, nie z układu . podobnie jak prezesi spółek miejskich byli i są sprowadzani. Zobaczciejak prężnie wszystkie się rozwijały pod zarządem zaimportowanych fachowców z zewnątrz.
Gienek
Gienek 31.01.2019, 09:08
Zgadzam się w 100%!! Dać kierownika i dyrektora z zewnątrz to może zrobi porządek
Szi Fu
Szi Fu 31.01.2019, 11:35
Może w Lidzbarku jest jeszcze ktoś na zbyciu? Może niedoszły burmistrz fachowiec ze Stalowej Woli ? Suwałk, albo skąd kolwiek, byle nie z Augustowa, prawda?
Ridż
Ridż 31.01.2019, 14:41
Kazdy wie ktory to fachowiec niedoszly prezydent suwalk. Hahahaha
kris
kris 26.01.2019, 23:26
racja fred, cała ta nagonka temu służy. Co jakiś czas regularnie ..
Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk 25.01.2019, 14:42
Piszę to kolejny rok z rzędu... Zróbcie plaże miejską a nie chcecie robić drugie Zakopane!! Jeżeli już to zróbcie trasy w lesie z pięknymi widokami a nie chodzenie w kółko po stadionie
Otylia J.
Otylia J. 26.01.2019, 14:18
Ale zimą ?, na plażę ?
Kot
Kot 26.01.2019, 23:24
jak dotąd po zimie przychodzi lato...więcej ludzi korzysta z plaży niż z narciarskich tras biegowych, ale narto to świetny sport. Powinno być jedno i drugie rozwijane w Augustowie

Pozostałe