Przedszkolaki dziadkom

  • 24.01.2019, 07:22
  • Beata Perzanowska
Przedszkolaki dziadkom
Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde nasze zmartwienie- to nasze kochane Bacie i Dziadkowie. W dniach 21, 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których można wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy- to Dzień Babci i Dziadka.

17 stycznia w Punkcie Przedszkolnym zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Przedszkolaki pod kierunkiem pań: Agnieszki Ostrowskiej i Justyny Kopiczko przygotowały Jasełka oraz pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile z wnukami.

Agnieszka Ostrowska

Beata Perzanowska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe