Marian Dyczewski komentuje powołanie Filipa Chodkiewicza na zastępcę burmistrza Augustowa (video)

  • 12.01.2019, 14:45 (aktualizacja 12.01.2019, 14:55)
  • Marian Dyczewski
Marian Dyczewski komentuje powołanie Filipa Chodkiewicza na zastępcę burmistrza Augustowa (video) Na zdjęciu: Marian Dyczewski.
Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Marian Dyczewski dokonał subiektywnej oceny powołania Filipa Chodkiewicza na funkcję zastępcy burmistrza Augustowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marian Dyczewski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.01.2019, 15:51
Panie Marianie co Pan opowiadasz !
Gazyfikacja ? Jeżeli już to gaz ziemny z rurociągu a nie z rozprężalni do której dostarczany jest auto cysternami , a jak wiadomo w najbliższym czasie taki nie jest w okolicach planowany. Już Pan Karolczuk pogrzebał szansę na dofinansowanie wymiany kotłów. Gospodarka mówi Pan wielkie dzieło Pana Karolczuka podstrefa ekonomiczna leży odłogiem a dworzec PKS według planów z kampanii tego Pana trzeba oddać w ręce prywatne. Dworzec kolejowy którego odkupieniem tak szczycili się radni NM stoi i niszczeje brak pomysłu ciąg dalszy. Nic w tym mieście się nie działo jak był czas na takie działania i wątpię że coś z tego wyjdzie oprócz dbania o własne interesy.

Pozostałe