Złamano wyborczą umowę 

  • 08.01.2019, 18:25 (aktualizacja 08.01.2019, 18:53)
  • Bartosz Lipiński
Złamano wyborczą umowę
Już w czwartek ukaże się kolejny numer tygodnika augustowskiego „Przegląd Powiatowy”. Trzeba koniecznie udać się do sklepu, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Bardzo polecam zakupienie najnowszego wydania, ponieważ jest co poczytać. Poruszamy wiele istotnych społecznie kwestii. Prezentujemy najważniejsze, aktualne sprawy i cytujemy opinie najważniejszych osób w mieście i powiecie.

Bartosz Lipiński

Były burmistrz Augustowa Wojciech Walulik przez rok pracował bez swego zastępcy. Ale taka sytuacja nigdy nie jest komfortowa. Urząd włodarza miasta wiąże się nie tylko z dużą ilością obowiązków zawodowych, ale również z rolą reprezentacyjną. Burmistrz musi uczestniczyć w każdej większej uroczystości, a tych w mieście nie brakuje. Dlatego nie dziwi, że Mirosław Karolczuk podjął decyzję o powołaniu zastępcy. Został nim były radny Naszego Miasta Filip Chodkiewicz i się zaczęło.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fred
fred 11.01.2019, 21:21
Nie ograny tylko ogrywany... dziś na komisji skarg zamietli głosami pis sprawę burmistrza i parkingu jabłonek... Brawo wy
Mauka
Mauka 13.01.2019, 19:44
Jabłonki to siedziba KWW Naszego Miasta. Przecież tam musi być dobrze ;)
:))))
:)))) 12.01.2019, 11:47
A może właśnie się znowu pogodzili na niwie tejże komisji skarg ? Czy nie o tym świadczy wynik głosowania? Wszystko zależy od argumentow, nieprwda?
Julia
Julia 11.01.2019, 21:03
8 radnych PiSu pozostawionych jak sieroty bo Kleczkowski myśli wyłącznie o sobie i swojej karierze
Kon
Kon 11.01.2019, 20:18
Three Stooges.......
Mauka
Mauka 11.01.2019, 20:12
Panie Kleczkowski, dał się Pan ograć. Mam nadzieję, że Pan pokaże im miejsce w szeregu. Jest Was ośmiu radnych...
kumam
kumam 11.01.2019, 21:01
Ograny jak "mały Kazio"... hehehe ;)
Roma
Roma 10.01.2019, 18:13
Zdjęcie które można śmiało postawić obok cukierków....
mama
mama 10.01.2019, 20:58
Żeby dzieci nie kupowały ? na zasadzie nie jedz synku cukierków bo będziesz wyglądał jak oni? cha cha cha
pixi
pixi 09.01.2019, 20:43
Mierny ale wierny . Cała prawda wyszła na jaw za co nas mieszkańców mają. Mam nadzieję że oczy co nie którym się otworzyły. Do spółki jeszcze brakuje jednego Pana ale i on będzie miał ciepłą posadkę wszak ,,Augustów to jego mieszkańcy,,
Żałość
Żałość 09.01.2019, 11:56
TRAGEDIA!!!!
Kinga
Kinga 09.01.2019, 09:31
Mówiło się, że nie ma żadnych koalicji i wszystkich zaprasza się do współpracy, a tu proszę... "złamanie wcześniejszych ustaleń". Czyli to zwykła ściema była, bo dogadali się w kuluarach. Wyborca głupi to wszystko kupi. Szydło z worka wyjdzie prędzej czy później. A legitymacje partyjne jednak cały czas w kieszeni a nie za drzwiami.
No i pytanie zasadnicze: nie za dużo tej władzy w rękach ugrupowania, które ma zaledwie 6 radnych? To jest narzucanie swojej woli i wizji miasta wszystkim wyborcom, chociaż ma się poparcie niespełna 30%.
Stachu
Stachu 09.01.2019, 21:50
30% ale tych co poszli zagłosować. czyli w skali całego miasta wychodzi ok 17% a to jest duża różnica
fred
fred 09.01.2019, 08:07
To prawda z Lidzbarka Warm. następny fachowiec, przecież od dawna wiadomo, że w Augustowie to sama ciemnota i nie ma ludzi odpowiednich... no tylko oni ale oni sami nie dadzą rady wszystkim zarządzać - dramat. A co do znajomości to chyba członek tych bezpartyjnych samorządów to macie odpowiedz czyj znajomy...
Mieszkaniec oszukany
Mieszkaniec oszukany 10.01.2019, 02:33
Był już specjalista z trójmiasta miał postawić Necko na nogi ....był też specjalista z Pisza aż dwoma (niezgodnie z prawem) spółkami zarządzał taki był zaufany ...no i mieszkanie sobie i koledze na koniec przydzielił z kodremu! Był też wybitny specjalista ze stalowej woli ktorego głównie interesowało zarzadzanie zasobami ludzkimi a język miał kwiecisty że złotousty to przy nim cienias.
Mało jeszcze panie Mirosławie ......takiego z innego miasta to można osobiście jechać i poprosić ! Z Augustowa to nawet interesantów w imieniu burmistrza przyjmuje pracownik! To wbrew temu co pan głosił przed wyborami żeby zyskać głosy mieszkańców ...".Augustów to jego mieszkańcy "...jedna wielka ściema !
Gdzie opozycja
Gdzie opozycja 09.01.2019, 12:08
Może by podać jakie dokładnie wykształcenie ma pan burmistrz DOKŁADNE uczelnia czy to są studia dzienne czy zaoczne? Czy uczelnia prywatna czy państwowa?
A pytam bo mam wrażenie że boi się zatrudnić madrzejszych od siebie !
Słyszałam że w wodociagach mają strajkować! Powinni zakrecic wodę! Nie ma prezesa to odpowie za ten bajzel p . Burmistrz.
Patrzę obsadził się swoimi i traktuje urząd państwowy jak swoją firmę!
AUGUSTÓW TO JEGO MIESZKANCY jeszcze to hasło wyborcze brzmi w uszach .....tyle razy je powtórzył.....a teraz ma ich ....
Franek
Franek 08.01.2019, 20:52
Podobno znowu ściągają na szefa Wodociągów fachowca tym razem z Warmii ciekawe czyj to kumpel?
Czy to prawda ?
Czy to prawda ? 09.01.2019, 07:32
Niech zgadnę ......zapewne z Lidzbarka bo tam prezes działacz z ruchu bezpartyjnego jak Filipek . Ratuj panie Kleczkowski....
Podatnik
Podatnik 08.01.2019, 20:05
Brawo PIS i NM jeszcze zeby PO zaczęło współpracować na rzecz Augustowa
Instruktor
Instruktor 08.01.2019, 19:07
Kleczkowski niech ciepła posadzka w Suwalkach się zajmie... Mam nadzieję że skończy się klapa jak z Leszkiem busiarzem...
August
August 08.01.2019, 20:10
Koalicja PiS i Naszego Miasta ledwie zawarta a już skłócona ,biedne to miasto mając takich ,,polityków ,,jak Chodkiewicz ,Kleczkowski obecny burmistrz i ten najważniejszy co się nie dostał do rady oj będzie wesoło ....tylko znowu to miasto i mieszkańcy stracą dobrzy to oni są ale w propagandzie niestety ludzie się jeszcze nabierają ..
Robcio
Robcio 08.01.2019, 20:29
WW nie ma i się żrą ? a wszystkim wmawiali że poprzedni burmistrz jest temu winien.

Pozostałe