Przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia

  • 06.01.2019, 07:04
  • Jolanta Wojczulis
Przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia
Przedstawiciele władz powiatu oraz powiatowych instytucji zebrali się podczas wspólnego opłatkowego spotkaniu. Uroczystość uświetnił występ artystyczny młodzieży z II Liceum Ogólnokształcącego im. Polonii i Polaków na Świecie i nie tylko.

Jolanta Wojczulis 

Uroczyste spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz powiatowych, miejskich, kościelnych oraz samorządowcy powiatowi i dyrektorzy powiatowych placówek, odbyło się w piątek, 21 grudnia, w auli II LO w Augustowie. Zanim jednak zebrani goście przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia, w świąteczny nastrój wprowadziła młodzież, która przygotowała część artystyczną. To był naprawdę wyjątkowy występ, bo można było w nim zobaczyć bardzo utalentowanych młodych ludzi, którzy zachwycili zebranych w sali gości. Po zakończeniu występu brawa długo nie cichły. Bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny opracował wicedyrektor Tomasz Choroszewski, który wraz z Karoliną Kozłowską przygotował również młodzież do występu. Podczas części artystycznej wystąpili: Angelika Pomichter, Katarzyna Puczyłowska, Joanna Żukowska, Beata Miklaszewicz, Kalina Sadowska, Milena Kondracka, Karolina Kuryło, Anna Łaniewska oraz Piotr Milanowski, (recytatorzy), wokalnie z kolei udzielili się Wiktoria Czaja, Julia Kopiczko, Julia Milanowska, Marcelina Czyżewska oraz Bartosz Łosiński, a instrumentalnie Karolina Bućwińska, Kacper Jonik oraz Maciej Hołubowicz z ACE. Dekoracje sali, która była nietuzinkowa, wykonała pani Agnieszka Gromkowska i uczniowie kl. IIb. Opłatkowe spotkanie z powodzeniem poprowadzili Julia Kopiczko oraz Szymon Gejzler.

Tradycyjnie podczas wigilijnego spotkania po zakończeniu części artystycznej wszyscy przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do wspólnej wigilii. Wszyscy goście otrzymali też drobne upominki w postaci domowych pierniczków, które wypiekli o ozdobili uczniowie klasy IIc.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe