Tym żyliśmy w 2018 roku 

  • 01.01.2019, 17:35 (aktualizacja 02.01.2019, 14:41)
  • Bartosz Lipiński
Tym żyliśmy w 2018 roku
Już w czwartek ukaże się pierwszy numer tygodnika augustowskiego „Przegląd Powiatowy” w 2019 roku. Trzeba koniecznie udać się do sklepu, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Bardzo polecam zakupienie najnowszego wydania, ponieważ jest co poczytać. Poruszamy wiele istotnych społecznie kwestii. Prezentujemy najważniejsze, aktualne sprawy w mieście i powiecie oraz podsumowujemy miniony rok.

Bartosz Lipiński

Rok 2018 był szczególny nie tylko dla naszego miasta, ale całego kraju. Świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, mieliśmy rozpalone nadzieje na sukcesy. Niestety zdarzyły się też porażki, jak niespodziewana fatalna postawa polskich piłkarzy na Mundialu w Rosji, którą na szczęście kilka miesięcy później osłodziła nam reprezentacja siatkarzy sięgając po złoto Mistrzostw Świata na włoskich i bułgarskich parkietach. W najnowszej historii Augustowa minione dwanaście miesięcy zapisze się przede wszystkim za sprawą wyborów samorządowych. Zmiana na stanowisku burmistrza poprzedzona ciekawą kampanią wyborczą najbardziej elektryzowały opinię publiczną. Teraz nadchodzi czas na realizację przedwyborczych obietnic. Ale oprócz wyborów były też inne zdarzenia, którymi mocno żyli nasi mieszkańcy. Dokonaliśmy analizy i wybraliśmy najważniejsze z nich. Z podsumowaniem roku 2018 w Augustowie można zapoznać się z okładkowego tekstu pióra Bartosza Lipińskiego zatytułowanego „Tym żyliśmy w 2018 roku”. Pamiętajmy, że był to też wyjątkowy czas dla „Przeglądu Powiatowego”, który obchodził swoją 20 rocznicę powstania.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe