Kontrowersyjne porządki 

  • 11.12.2018, 18:07 (aktualizacja 12.12.2018 09:40)
  • Krzysztof Przekop
Kontrowersyjne porządki
W czwartek oddajemy w Wasze ręce 50 w tym roku wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Trzeba koniecznie udać się do kiosku, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Za nasz tygodnik zapłacisz raptem 1/3 paczki papierosów. Bardzo zachęcam do kupienia „Przeglądu Powiatowego” i lektury ciekawych artykułów o tym co dzieje się w Augustowie. A jest co poczytać.

Krzysztof Przekop

Każdy właściciel psa wie, że pies jest członkiem rodziny. Gdy pies odchodzi, czy to ze starości, czy w wyniku choroby lub wypadku, cała rodzina przez wiele dni wylewa morza łez. Pies pozostawia po sobie pustkę, bez mała tak wielką, jak umierający człowiek. To co opisuję rozumie każdy, kto miał psa. Inni mogą patrzeć na te słowa z lekką pobłażliwością. Znalazł się kolejny psi wariat- myślą sobie. Ale także ci, co nigdy psa nie mieli, bo się psów boją, albo są na nie uczuleni, muszą przyjąć do wiadomości, iż naukowcy już jakiś czas temu udowodnili, że ssaki mają uczucia bardzo podobne do ludzi. Odczuwają radość, smutek, ból, rozłąkę, umierają z tęsknoty. Psy są szczególnymi ssakami. Od tysięcy lat związały swój los z człowiekiem. Są bliskimi domownikami. Miliony ludzi widziało zdjęcie, na którym pies prezydenta Busha czuwał przy trumnie swego zmarłego pana.

Krzysztof Przekop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Guru
Guru 30.12.2018, 18:33
Jak patrzę na to zdjęcie to widzę prawdziwego fachowca?
mela
mela 13.12.2018, 07:34
Nie jeden dyrektor państwowy zakład uważa za swój prywatny folwark, a ludzi w nim pracujących za śmieci taka prawda
Ggghhh
Ggghhh 13.12.2018, 09:34
Dokładnie i tak tez z nimi postąpił
Uhg
Uhg 12.12.2018, 15:56
Twarzowo ☺
Co to ma byc?
Co to ma byc? 12.12.2018, 13:00
Co się dzieje w tym mieście? Miala być normalność, spokój, stabilizacja.
xxx
xxx 12.12.2018, 10:31
w szkole sp 3 także pani dyrektor wprowadza porządki jak w prywatnym folwarku .sieje strach wykorzystuje swoje stanowisko do realizacji swoich pomysłów.kontrowersyjne ? ale jest a ludzie milczą bo się boją
Żuk
Żuk 14.12.2018, 12:00
No tak. Kto nie jest z nami ten przeciw nam. A wspomniana Pani to protegowana wiadomo kogo.....
Qwerty
Qwerty 12.12.2018, 15:33
Jeśli się boicie to od lat preferowana forma komunikacji pani i pana to anonim do kuratorium burmistrza policji prasy telewizji. Trzeba walczyć . A sami podpowiedzieli co działa. Kiedy naglosnicie sprawę na pewno kuratorium zleci kontrolę i burmistrz również nie pozostanie obojętny. Działajcie .
Trfvh
Trfvh 12.12.2018, 08:31
Kontrowersyjne to za mało powiedziane
Ccc
Ccc 12.12.2018, 13:13
To ponoć były kierownik oświaty był kontrowersyjny ? Oj dajecie się omamić bardzo łatwo. A jeszcze poczekamy i zobaczymy co będzie w SP 4
Mm
Mm 12.12.2018, 21:09
Oj, będzie, będzie!!! Ciekawe, kto tym razem zbije polityczny kapitał?
Czego się spodziewaliście?
Czego się spodziewaliście? 12.12.2018, 13:51
Jaki pan taki kram.
???
??? 11.12.2018, 21:42
Panie Miklas ! Popieram ściganie osób które w komentarzach Pana obraziły i w oczach opinii publicznej poniżyły. Teraz dowiemy się co to za wielce wykształcone i kulturalne osoby. Mam nadzieję że przeprosza Pana w gazecie oraz wpłaca niezłą sumkę na cele charytatywne. Pozdrawiam Pana niezmiennie kibicując .
Wystraszony
Wystraszony 12.12.2018, 21:05
Od kiedy prawda jest obraźliwa? Chyba, że chodzi tylko o tę "niezłą sumkę". W to uwierzę, ale nie wierzę, że na cele charytatywne. Podpowiadaczka ma już plan, co z tym zrobić.
Brwoo
Brwoo 14.12.2018, 11:09
Mylne wnioski wyciągnięto z wypowiedzi w sądzie i powstało nieporozumienie co do wykształcenia p Miklasa. Jeśli ktoś nie ma wykształcenia zawodowego, czy też tzw. konkretnego zawodu to nie znaczy, że ma wykształcenie tylko podstawowe lub gimnazjalne. Wykształcenie średnie, matura nie daje zawodu. Tak więc można być bez zawodu i mieć wykształcenie powyżej podstawowego. Podobnie, niektóre kierunki studiów wyższych dają wiedzę akademicką ale nie wyznaczają żadnej ścieżki zawodowej. Konieczne są kursy, szkolenia, studia podyplomowe aby zdobyć konkretne kwalifikacje lub uprawnienia zawodowe.
Abcdefgh
Abcdefgh 12.12.2018, 21:28
Wystraszony- tłumacz się przed sądem i szykuj kasę na przeprosiny w prasie na pierwszej stronie .
Świątwczne życzenia
Świątwczne życzenia 11.12.2018, 18:39
Przpiękne zdjęcie. Oby mu się spelniło. -)))
oj nieładnie tak życzyć
oj nieładnie tak życzyć 12.12.2018, 12:51
Dwojako twoje życzenia można zrozumieć ... czyżbyś miał na myśli " wstawaj Zenek , śnieg na dworze..."? ;)

Pozostałe