Pieniądze poróżniły radnych

  • 5.12.2018, 19:30 (aktualizacja 05.12.2018 19:38)
Pieniądze poróżniły radnych
Sport jest niezwykle istotną dziedziną życia każdego miasta. Nie chodzi tylko o rozwój kultury fizycznej wśród młodzieży i zawodowych sportowców, ale również o promocję. Każdy sukces na międzynarodowej imprezie to ogromna sława dla miejsca pochodzenia zawodnika. Kwestia dofinansowania klubów ze środków miejskich poróżniła radnych, ale uzyskanie kompromisu jest możliwe. Na razie usłyszeliśmy pierwsze słowne potyczki.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 6 grudnia. Zapraszamy do lektury!

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kibic
Kibic 8.12.2018, 12:31
Trzeba zainwestować w Spartę. Nie może być tak, że klub z 30-tysięcznego miasta gra w IV lidze.
poszli by rwać
poszli by rwać 7.12.2018, 14:07
Do rady dostali się radni, którym dziwnie mocno zależy na rwaniu kasy do sparty
Wiadomo dlaczego
Wstyd
Sportsmen
Sportsmen 7.12.2018, 14:57
Chyba nie rozumiesz działalności klubów sportowych ,prezes członkowie zarządu nie pobierają żadnych pieniędzy żadnych diet wynagrodzenia niestety bardzo niskie pobierają trenerzy opłacane są wyjazdy na zawody,sprzet treningowy funkcjonowanie klubu itp a korzysta młodzież która trenuje,twoje insynuacje mają tylko na celu judzic i mieszać w głowach mieszkańcom ..... I niestety wiesz że plotka jest skuteczna ........
Łubu dubu...
Łubu dubu... 6.12.2018, 20:22
blisko nas a jak jest u nas lub będzie ?



Prokuratura Okręgowa w Suwałkach postawiła byłemu burmistrzowi Stanisławowi M. zarzut przysporzenia korzyści majątkowej klubowi piłkarskiemu Sokół Sokółka. Zarzuty usłyszało też trzech prezesów klubu. Zdaniem śledczych, mieli wyłudzać dotacje z kasy gminnej
Padalec też stwożenie boże
Padalec też stwożenie boże 7.12.2018, 16:38
Chamskai niska insynuacja. Śmierdzi z daleka znanym już w Augustowie czarnym pijarem stosowanym przez Nowych Mocnych i jeynie "słuszych"
Tak pytam
Tak pytam 6.12.2018, 19:42
Dzieci znowu nakręcają się. Czyżby coś poszło nie tak???
Tak tylko pytam
Tak tylko pytam 6.12.2018, 08:22
A gdzie się ulokowali przyjeciele WW i WK? Jakie ciepłe posadki? Jakie stołeczki? Ktoś coś?
Prawda
Prawda 6.12.2018, 15:42
Tak bardzo cię to interesuje? Najprościej zapytać, ale to trzeba mieć odwadę. Fakt!
Jtp
Jtp 6.12.2018, 17:22
No pytam właśnie tutaj. Osobiście też były pytania ale do odpowiedzi potrzebna jest odwaga a nie ucieczka w popłochu i kulenie ogona. ....😂🤣😂🤣😂🤣. Tak wiec pytam jeszcze raz- place im dalej czy już sami sobie płacą? 😂😂😂😂
Piniądz
Piniądz 6.12.2018, 21:38
Płać i płacz hahahaha
Ja tylko pytam
Ja tylko pytam 6.12.2018, 20:03
A kogpo konkretnie osobiście pytałeś/aś ?
Yty
Yty 6.12.2018, 15:13
Śmiali sie ze Szkiłądzia a potem kopary opadly.))))
Mikołaj
Mikołaj 6.12.2018, 12:32
Wruciłaś do UM ?
Z tego co wiem to są na bezrobociu . Lżej Ci ?
Dzięki Wam sporo rodzin nie będzie miało spokojnych i wesołych Świąt.
Mam nadzieję że kiedyś ktoś tak samo Was potraktuje.
Masakra
Masakra 6.12.2018, 19:12
Problemy z ortografią, co?
Kaczuszka
Kaczuszka 6.12.2018, 21:39
Jeden ma z ortografia drugi z pęcherzem.
emeryt
emeryt 6.12.2018, 15:51
Ja za byłego burmistrza, nie miałem wesołych i spokojnych dni przez prawie trzy lata. To jest pestka, mieć nie spokojnych kilka dni. Historia lubi się powtarzać.
Ja tylko pytam
Ja tylko pytam 6.12.2018, 15:40
Mikołaju. Nie wrÓcilam bo nie wychodziłam. Jako wyborca mam prawo wiedzieć czy po tych kompromitacjach nadal składam się na ich pensje jako podatnik czy nie. Czy kolesiostwo ma się dobrze lub czy wzięli się do pracy za własne pieniądze . A ty pewnie z tych pogonionych? I swoje frustrację to może wyladuj na mężu lub żonie a nie na biednym komputerze.
Chudy
Chudy 6.12.2018, 21:40
Wez przestań. Patrzec nie można. Dobrze, że juz nie musze
Fred
Fred 6.12.2018, 17:48
Aniu, a co Ty taka zatroskana jesteś??? ?
Teo
Teo 6.12.2018, 15:23
"Mikołaj" nie daj się emocjonalnie sprowokować . Bo o to właśnie chodzi prowokatorowi aby "pożywić" się emocjami . Wampir jest głodny...
Życzliwy
Życzliwy 6.12.2018, 14:44
A Ty może wrUcisz do "podstawówki" i uzupełnisz braki.
też pożyczę
też pożyczę 6.12.2018, 16:15
Widzisz ..to jest potwierdzenie powiedzenia że przy wyższym wskazane podstawowe
Wspólny pisuar