Stylem grzbietowym po zwycięstwo  

  • 08.12.2018, 07:49
  • Jolanta Wojczulis
Stylem grzbietowym po zwycięstwo
Oliwia Daniszewska z Augustowskiego Towarzystwa Pływackiego została najlepszą zawodniczkąMistrzostw Województwa Podlaskiego w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk.Jej klubowa koleżanka Aneta Staniszewska była trzecia. Pozostali pływacy z ATP, również pokazali na co ich stać. W sumie wywalczyli 16 medali.

Jolanta Wojczulis

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk odbywały się w dniach 30 listopada i 1 grudnia w suwalskim Aquaparku. W zawodach udział wzięło ponad 300 młodych pływaków z 13 klubów z województwa podlaskiego. Wśród pływaków nie zabrakło reprezentantów naszego miasta z Augustowskiego Towarzystwa Pływackiego, wychowanków Rafała Jerucia z rocznika 2007-2008 oraz podopiecznych Katarzyny Łebskiej z rocznika 2005-2006,trenujących w klasach sportowych w Szkole Podstawowej nr 3 w Augustowie. Nasi zawodnicy odnieśli znaczne sukcesy. Oliwia Daniszewska z ATP została bowiem najlepszą zawodniczką Mistrzostw Województwa Podlaskiego w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w roczniku 2008, a jej koleżanka Aneta Staniszewska była trzecia. Pozostali pływacy z ATP, również pokazali na co ich stać.

-Wśród chłopaków w klasyfikacji najlepszego zawodnika rocznika 2008, trzecie miejsce wywalczyłKacper Krzywicki, a czwarte miejsce Dawid Biernacki –chwali swoich podopiecznych Rafał Jeruć.– W ogóle całej reprezentacji należą się ogromne brawa, bo spisała się na medal. Gratulacje należą się zatem nie tylko medalistom, ale także Janowi Adamowiczowi, Bartoszowi Bujnowskiemu, Michałowi Olszewskiemu, Aleksandrze Wiżynis, Julii Wawiórko, Klaudii Dobrowolskiej, Aleksandrze Dobrzyniewicz, Kindze Wachowiak, Wiktorii Wielgat, Jakubowi Karpińskiemu, Dominikowi Krzyżewskiemu, Damianowi Oleksy, Kacprowi Siemianowiczowi oraz Bartoszowi Olszewskiemu. Dziękujemy też rodzicom za wsparcie i pomoc. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież chętnych na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania do naszego klubu. Od stycznia ruszamy z cyklem zajęć dwa razy w tygodniu w małych grupach ćwiczebnych pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Więcej informacji na stronie: facebook.com/ATPAugustow/ oraz pod tel. 602 492 055 lub 796 550 140

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sami swoi
Sami swoi 18.01.2019, 00:19
Dokładnie jak Pan poniżej napisał, zrobili zajęcia, głównego organizatora brak. Instruktorzy z klubu chyba sami nie wiedzieli po co przyszli... Przykro się patrzy na co idą nasze pieniądze... Do tego ten starszy Pan (instruktor) , który przyszedł chyba za kare na ten basen
Franek
Franek 10.01.2019, 12:50
Ostatnio chciałem zapisać syna na zajęcia , ale jak zobaczyłem jak wygląda to organizacyjnie to totalna porażka
Rodzic
Rodzic 10.12.2018, 20:35
A gdzie informacje o innych zawodnikach z Augustowa? Są równi i równiejsi? Przecież w zawodach brał udział również inny klub z Augustowa.. ach to dziennikarstwo...
wera
wera 09.12.2018, 22:21
Ej , chłopaki ..dziewczyny powinny stać w pierwszym rzędzie , trochę tak głupio nie uważacie ?
basen
basen 11.12.2018, 11:32
No właśnie wychowanie to też bardzo ważna rzecz...

Pozostałe