Mikołajkowe atrakcje na pływalni  

  • 7.12.2018, 07:45 (aktualizacja 07.12.2018 10:28)
  • Jolanta Wojczulis
Mikołajkowe atrakcje na pływalni
Dyrekcja Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie nie zapomniała o Mikołajkach i postanowiła podarować prezent przede wszystkim najmłodszym augustowianom uczęszczającym na pływalnię. Będą oni mieli możliwość skorzystania z dmuchanego toru przeszkód, który w najbliższą sobotę i niedzielę (8 i 9 grudnia) pojawi się na augustowskiej pływalni.

 

Jolanta Wojczulis 

-Chcieliśmy umilić czas mikołajkowy i przedświąteczny osobom, które stale uczęszczają na naszą pływalnię i tym, którzy nabiorą ochoty, żeby nas odwiedzić - mówi Andrzej Zarzecki, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie. -W związku z tym postanowiliśmy zamontować specjalny tor przeszkód, na którym z pewnością najlepiej będą bawić się najmłodsi, ale myślę, że niejeden dorosły też skusi się na pokonanie tego toru, bo naprawdę będzie to przednia zabawa.

Z obiektu będą mogły korzystać dzieci powyżej 7 roku życia, które umieją pływać, ponieważ elementy toru będą znajdowały się zarówno na najpłytszej wodzie w basenie, ale też na tej głębokiej. Atrakcja ta w sumie zajmie trzy tory na największym basenie.

-Dzieci do lat 10, będą mogły korzystać z toru przeszkód pod opieką osoby pełnoletniej. Żeby najmłodsi nasi pływacy czuli się pewniej, będziemy im udostępniać kamizelki asekuracyjne –dodaje Andrzej Zarzecki. –Z toru przeszkód jednocześnie będzie mogło korzystać 15 osób. Tor będzie zaczynał się od strony, gdzie jest najpłycej, natomiast kończył tam gdzie jest najgłębiej. Żeby wszystko przebiegało sprawnie i bezpiecznie ruch będzie jednostronny.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe