Bajka znowu na podium  

  • 6.12.2018, 07:26 (aktualizacja 06.12.2018 10:17)
  • Jolanta Wojczulis
Bajka znowu na podium
Tancerze ze Szkoły Tańca Bajka w Augustowie mają powody do dumy. Z festiwalu tańca pn. „Ostrowski Styl” wrócili dużymi sukcesami. W turnieju tancerze prezentowali swoje umiejętności whip-hopie, bboyingu, tańcu scenicznym, street dance i innych formach tańca.

 

Jolanta Wojczulis 

W festiwalu, który odbywał się w dniach 24-25 listopada, w Ostrowi Mazowieckiej udział wzięło blisko1000 tancerzy z całej Polski. Pierwszego dnia tancerze zaprezentowali się w hip-hopie i bboyingu. Zawody polegały na „bitwach”. Naprzeciw siebie stawało dwóch tancerzy, którzy musieli przez kilkadziesiąt sekund zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Spośród nich jury wybierało lepszego, który przechodził do następnej rundy. Po bitwach jeden na jeden, publiczność mogła obejrzeć też zmagania grup tancerzy w kategorii.
AllStyles 3 vs 3.

Drugiego dnia tancerze zaprezentowali się przed jurorami i ostrowską publicznością w tańcu scenicznym, street dance i innych formach tańca. Wśród tancerzy nie zabrakło reprezentantów naszego miasta ze Szkoły Tańca Bajka.

- Były łzy wzruszenia i wiele radości, z pewnością w naszych wspomnieniach pozostaną niesamowite emocje i piękne chwile –powiedziała Justyna Bajkowska, trenerka i właścicielka augustowskiej Szkoły Tańca Bajka. –Gratuluję wspaniałym i utalentowanym zwycięzcom z naszej szkoły.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe