Budżet obywatelski wystartował  

  • 4.12.2018, 07:52
  • Jolanta Wojczulis
Budżet obywatelski wystartował
W środę, 28 listopada, ruszyło głosowanie w sprawie Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Swój głos na wybrane projekty augustowianie mogą oddać do 12 grudnia 2018 roku.

Jolanta Wojczulis 

 

W tym roku do Budżetu Obywatelskiego z głoszono 11 projektów, wśród nich jest między innymi dogosfera, skałki wspinaczkowe, kaczkomaty czy plac zabaw na osiedlu Przylesie. Od środy, 28 listopada, augustowianie, którzy ukończyli 16 lat, będą mogli oddać głos na jeden z tych projektów, w formie papierowej (wrzucenie karty do głosowania do urn wyborczych znajdujących się: w budynku Urzędu Miasta , Miejskim Domu Kultury, siedzibie ATBS KODREM Sp. z o. o. oraz Pływalni Miejskiej) lub w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie https://zmieniamy.augustow.pl/ .Można oddać dwa głosy: po jednym na każdą kategorię zadań.

Do rozdysponowania w czwartej edycji Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego jest 500 000 zł (400 000 zł na projekty twarde i 100 000 zł na projekty miękkie).

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe