Fundacja Małymi Krokami ma już trzy lata 

  • 2.12.2018, 07:39 (aktualizacja 02.12.2018 18:16)
  • Jolanta Wojczulis
Fundacja Małymi Krokami ma już trzy lata
Huczne świętowanie, nie tylko z tortem, ale i warsztatami dla rodzin, to pomysł Fundacji Małymi Krokami na uczczenie trzeciej rocznicy ich działań. W sobotę, 24 listopada, w gościnnych progach Przedszkola Montessori w Augustowie, dziesiątki augustowskich rodzin rozwijały się i bawiły.

 

Jolanta Wojczulis 

- To dzień, w którym chcemy podziękować wam za to, że jesteście z nami- zarówno teraz, jak i w ciągu trzech lat działania. Dobrze jest doświadczać tego, iż tak wielu osobom temat rodziny leży na sercu- przemawiała Ewa Dańska, prezes fundacji.

Rozglądam się i widzę uśmiechniętych ludzi w bardzo różnym wieku, rzeczywiście, jak w rodzinie. Najmłodszy uczestnik świętowania ma 3 tygodnie, a najstarsi z pewnością są lub mogliby być już dziadkami. Moje rozmyślania przerywa głośne „Sto lat”, intonowane przez dzieciaki.

- Dzięki Fundacji Małymi Krokami rok temu odżyłam na nowo. Wzięłam udział w cudownej grupie dla mam „Urodziłam Życie” i zaczęłam wydobywać z siebie nowe pokłady energii!- opowiada Agnieszka Chudowolska - A później uczestniczyłam w kolejnych działaniach fundacji czyli grupach zabawowychdla dzieci i warsztatach dla rodziców. Nie zawiodłam się ani razu! – dodaje z uśmiechem.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe