Sesja Rady Miejskiej z 26 listopada 2018 (video)

  • 27.11.2018, 08:55 (aktualizacja 27.11.2018 09:11)
Sesja Rady Miejskiej z 26 listopada 2018 (video)
W poniedziałek, 26 listopada, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Augustowie odbyły się obrady II sesji Rady Miejskiej w Augustowie. Publikujemy relację video z sesji przeprowadzoną przez pracowników Urzędu Miejskiego.

Bartosz Lipiński

Relacja video (profil Rady Miejskiej w Augustowie na Youtube):

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aron
Aron 2.12.2018, 08:37
Brawo Wy. Pytam czym już się zaslłużył Pan Karolczuk że będzie zarabiał ponad 11 tys.
Może mi ktoś odpowie ?
 
Sąsiad
Sąsiad 27.11.2018, 17:56
Oj nie ładnie panowie prezesy byli i obecni próbować wyrwać kasę dla swojego klubu tak bez żadnego trybu!
Słuchaj uchem
Słuchaj uchem 27.11.2018, 18:37
Trzeba mieć zdolność przede wszystkim słuchania żeby rozumieć że wniosek był o podwyższenie kwoty OGOLNEJ funduszu finansowania sportu i innych działań. Nie każdy jednak umie słuchać
Gr
Gr 28.11.2018, 10:28
To posluchaj sesji na Youtube i zobaczysz co wnioskowane bylo i jak urzędnicy tłumaczyli proste zasady. Będzie dobry kabaret teraz na sesjach
Zonk
Zonk 28.11.2018, 14:28
Chyba masz inne nagranie albo słyszysz to tylko co chcesz i interpretujesz jak chcesz. 140 min wniosek o dofinansowanie dla wszystkich klubów sportowych i organizacji. To są pieniądze podatników. Niestety kolaboracji NM i Pis i nie przekonasz że maja działać na rzecz rozwoju sportu i mieszkańców
jajco
jajco 28.11.2018, 22:42
widziały gały co wybierały teraz niech jedzą i chwalą
E
E 27.11.2018, 16:23
Na temat radnego Miklasa. Czy on dalej będzie tylko i wyłącznie zajmował się sprawą SP 4 i byłej dyrektorki MBK . Połowę poprzedniej kafencji maglował ten temat i tą też zaczyns od niego. Czy po to wyborcy go wybrali? Czy nie ma innych spraw w mieście?
Stach
Stach 27.11.2018, 19:52
A czy coś innego ma do powiedzenia? Marionetka w rękach osób mających w tym interes.
Ja
Ja 27.11.2018, 12:52
Belkot ......



Marek
Marek 27.11.2018, 10:00
Ten co z podniesiona głową odchodził wczoraj schował głowę w piasek.... Jak Pan panie Walulik patrzy teraz wyborcom w oczy jak nie masz Pan nawet odwagi przyjść na radę. Złóż Pan mandat i siedź w tym liceum...
Grom
Grom 28.11.2018, 04:59
Ty może pilnuj siebie.
Nienawiść wasza do tego człowieka jest wiadoms dla mieszkańców . Przypomnę Ci tylko że na jego kandydsturze mieliście w poprzedniej kadencji 14 mandstów. Z tym nowym przedstawicielem młodych dostaliście , przypomnij mi ile ?
Czas abyście się wzieli do pracy bo narazie tylko narzekać potraficie i mówicie o jakiś szerokich frontach wspópracy .
Polonista
Polonista 28.11.2018, 06:59
Z tego co widać, chodzi o front wojenny. Front i współpraca to antonim. Związek frazeologiczny "front współpracy" użyty przez Karolczuka ustawia cała nową kadencję. Konfliktów nie zabraknie.
Henry
Henry 27.11.2018, 14:31
"Radny wykonuje swój mandat w sposób wolny" o ile dobrze pamiętam tak właśnie powiedział kiedyś obecny przewodniczący rady w wywiadzie do DP .
fed
fed 27.11.2018, 17:26
W sposób wolny. Hmmm. A ja uważam, że jak ktoś kandyduje to ogłasza: zobowiązuję się do sumiennego i rzetelnego wykonywania mandatu. Później uroczyście to ślubuje. Obecność jest wskazana i musi być powinnością. Nikt nikogo do startu w wyborach nie zmuszal. Jak sesje raz w miesiącu koludują tak bardzo to rozwiązanie jest jedno: złożenie mandatu. A tak za "niebycie" zmniejszona dietka i tak leci.
Fikus
Fikus 27.11.2018, 19:34
Leci. Pytanie dlaczego akurat ten jeden radny tak was interesuje i wzbudza emocje? Jakoś w poprzedniej kadencji radni z nm i pis oraz PO bywali lub nie bywali i nikomu to nie przeszkadzało. Ten nie był na jednej sesji i już larum. Czyli koledzy z nm nie są w stanie odmówić sobie sekowania byłego burmistrza. No cóż słychać to było też na sesji ..nic się nie zmienia...nm jest jak ideał kalos kagathos ps wielce żałuję że p Puczyłowska nie startowała do Rady Miasta dopełniła by kompletności tego ideału w całej rozciągłości...

Pozostałe