J. Szlaszyński starostą, D. Szkiłądź wicestarostą powiatu augustowskiego (video/ galeria zdjęć)

  • 22.11.2018, 15:22 (aktualizacja 22.11.2018 16:00)
J. Szlaszyński starostą, D. Szkiłądź wicestarostą powiatu augustowskiego (video/ galeria zdjęć)
Choć na ten temat spekulowano od kilku dni, to dopiero dzisiaj uzyskaliśmy potwierdzenie. Decyzją głosowania radnych powiatowych starostą powiatu augustowskiego na kolejną kadencję został wybrany Jarosław Szlaszyński. Jego zastępcą został Dariusz Szkiłądź. Publikujemy materiał video z ogłoszenia wyników głosowania na starostę i wicestarostę augustowskiego. Na dole newsa publikujemy zdjęcia z inaugurującej sesji Rady Powiatu z czwartku, 22 listopada 2018.

Bartosz Lipiński

Ogłoszenie wyników wyborów na starostę:

Komentarz J. Szlaszyńskiego po wyborze:

Zgłoszenie kandydatury na wicestarostę:

Ogłoszenie wyników wyborów na wicestarostę i komentarz D. Szkiłądzia po wyborze:

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
załamka
załamka 26.11.2018, 10:13
Ja jestem załamana tym wyborem na starostę i wice bo nic się znowu nie zmieni. Znowu będzie robione nazłość dla UM i nic nie będzie się razem budowało tylko blokowało. Brawo wam radni którzy głosowali "Za". Startowaliście w wyborach do powiatu podobno aby coś zmieniło na lepsze w Augustowie i gdy się dostaliście robicie to samo co było! Dzięki waszemu głosowaniu nic się zmieni i to tylko dzięki wam. Brawo wy!
ds
ds 26.11.2018, 18:21
Święte słowa.
ee
ee 25.11.2018, 17:58
Ciekawe, który którego szybciej u... . W te usmieszki trudno uwierzyć. Ale czego nie robi się dla kasy. Kto wie.
Chudy
Chudy 23.11.2018, 18:36
Gratulacje. Pokrzyżowaliście plany "wspaniałemu" ugrupowaniu.
Wyborca
Wyborca 23.11.2018, 14:33
I widzicie wyborcy? Wydaje się nam że mamy realny wpływ na lokalne zmiany. A to manipulacja cięgle tego samego układu i rozdawnictwa stołków. Uczestniczyliśmy w trakcie wyborów w teatrzyku który nas omamił. Świetnie aktorzy. Na pokaz krytyka i zarzuty. Najpewniej ustawione. Teraz nagroda za odgrywanie ofiary- stołek. Nie pójdę już na ŻADNE wybory. Beze mnie ten cyrk .
Miast Nasze
Miast Nasze 23.11.2018, 14:22
Ale boliiiiii.....!!!!!!
major SB Tadeusz
major SB Tadeusz 23.11.2018, 09:24
Panie Starosto, Pan pogrążył szpital, który jest najgorszy. Tak mówił wcześniej Pana obecny zastępca. Rozumiem, że z chwilą objęcia stanowiska zastępcy, szpital jest teraz najlepszym. :-))))))))
Sezamowa Ulica
Sezamowa Ulica 24.11.2018, 00:24
Kto Jarusia wybral - Jarek Z. kolega przyszłej synowej starosty ??
lipa
lipa 23.11.2018, 07:13
Trzymajcie się mocno w powiecie.
DVD
DVD 23.11.2018, 08:28
Nie strasz, nie strasz bo się z......
Wilkowyje
Wilkowyje 23.11.2018, 06:57
Ale bedzie sie działo ha ha co sesja byly wymiany zdan miedzy oboma,, a teraz przyjaciele? A PO to juz pograzyla sie na amen
derek
derek 23.11.2018, 09:12
Przecież Schetyna członków PO wywala z partii za kolaborację z PIS.
Dziunia
Dziunia 23.11.2018, 11:46
Chcę tylko przypomnieć elektoratowi, że to DSz został przed wyborami wywalony z PiS. Więc tu nie ma żadnej kolaboracji PiS i PO.
Reft
Reft 23.11.2018, 13:40
Jest jest ,nie kłam . Wiadomo kto stoi za DS . Czyżby PO zrobiło jakiś deal z panem Z?
Dziunia
Dziunia 23.11.2018, 20:05
To teraz spytam jaka PO? Starosta wypiął się na PO i założył własny komitet wyborczy, nie startował z ramienia KO.
Obaj jak widac sprytni, bo do włądzy doszli.
A co do pana Z to popierał Walulika i nie sądzę, aby wybił się aż na taką niezależność, aby wspierać osoby wurzucone z PiS.
Więc nie stosuj prostych reguł, bo tu i PO i PiS zostały wycyckane :))
August
August 24.11.2018, 16:41
Całe lata media i tzw.elity lokalne i krajowe zniechęcają ludzi do głosowania na partie ogólnokrajowe twierdząc że społeczność lokalna wie na kogo głosuje i to jest najlepsze ,no to lokalni politycy dostosowali się do tzw.oczekiwań społecznych i startują z tzw.bezpartyjnych komitetów i oczywiście ,,głupi lud to kupuje,,a teraz zdziwiony że to ci sami trudno widział,,galy co brały,, jak się głosuje na partie to przynajmniej na kogo zwalić winę na Tuska lub Kaczyńskiego lub innego a tak winnych nie ma bo nie wiadomo kto za kim stoi glosujta tak dalej ......
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 25.11.2018, 09:56
Ani elity centralne ani ksiądz na ambonie nie powinien mieć wpływu na twój wybór ... to co oni mówią i większość internetowych trolli ma na celu zrobić takim jak Ty wodę z mózgu. Samodzielne myślenie jest potężną bronią i dlatego tak walczą abyś nie myślał , tylko szedł za stadem jak bezwolny baran. Myślmy i analizujmy a nawet jak Twój "wybraniec" zawrze porozumienie z tym czy z innym to znaczy że wie co robi . Przyjdzie moment że go ocenisz ..
Chwila
Chwila 25.11.2018, 11:04
To jest ten moment!
Transparentność
Transparentność 25.11.2018, 14:09
Hahahaha. Dobre.Fantastyczne.
Ulica Sezamkowa
Ulica Sezamkowa 24.11.2018, 00:26
Jarek lepszy niż Franek - większa chorągiewka
Wyborca
Wyborca 23.11.2018, 09:33
A gdzie tu masz Koalicję z PiS to tzw bezpartyjni z Naszego Miasta kolaboruja z PiS
Kornel już?
Kornel już? 23.11.2018, 06:37
Jak Karolczuk spojrzy teraz w twarz Szkiłądziowi. Pomawiał i zwalniał z pracy. Jak wyremontuje 150 ulic bez zgody Powiatu? Brawo doradcy i sztabowcy NM...
kos
kos 26.11.2018, 12:30
brawo, powiat obronił się przed nm.
Jur
Jur 22.11.2018, 22:30
To chyba żarty? Tego jeszcze nie grali
big brother
big brother 22.11.2018, 20:50
Tak to już w życiu jest, że ludzie z jajami nie muszą krzyczeć z kim to nie będą współpracować, tylko po prostu nie współpracują.

Powodzenia.

Gratulacje również dla jakże charakternego, charyzmatycznego przywódcy - przewodniczącego Rady Miasta.
Dobry wybor
Dobry wybor 22.11.2018, 20:39
Gratulacje panowie.
Babka z miasta
Babka z miasta 22.11.2018, 20:35
A co na to Babka????? Juz nie pije szampana? .pewnie pobiegła do starostwa sprawdzic czy to prawda ))))
Babka ze wsi
Babka ze wsi 22.11.2018, 22:18
Nie ma miejsca , pozajmowali, nic nie zostało
Max
Max 22.11.2018, 20:23
Tragedia!!!!!!!!!!!!!!!
Wtf?
Wtf? 22.11.2018, 19:35
Prima aprilis?
Najlepszy wybor
Najlepszy wybor 22.11.2018, 19:07
Dobry wybor!!!!!!!!
wrg
wrg 22.11.2018, 18:35
Panie Starosto dlaczego nagranie sesji na stronie nie działa? http://powiataugustowski.rada24.pl/ i http://transmisja.esesja.pl/augustowpowiat ? No jak tak to ma działać to gratulacje!
Informatyk
Informatyk 23.11.2018, 08:49
U mnie działa, sprawdź przeglądarkę i nie siej paniki
Anna
Anna 22.11.2018, 18:29
Wicestarosta to porazka
Sflaczały s.
Sflaczały s. 22.11.2018, 19:08
Porazke to dzis poniosl Kotarski i nm
Załamany
Załamany 22.11.2018, 18:16
Ja prdl po sprzedała się po całości... Kałuża Augustowa...
Juuuupiiiii
Juuuupiiiii 22.11.2018, 17:32
Wspaniale ! Teraz spokojny urząd powiatowy dowie się co to znaczy .....Pracownicy um serdecznie pozdrawiają i skaczą z radosci z powodu pozyskania przez was takiego wspaniałego urzędnika .
Pracownik UM
Pracownik UM 22.11.2018, 18:43
Akurat pracownicy UM do Pana Dariusza nic nie mają. Pozdrawiamy serdecznie Panie Darku. Powodzenia!

Pozostałe