UKS Centrum Augustów - UMKS Huragan Wołomin 2-3 

  • 22.11.2018, 11:40 (aktualizacja 22.11.2018 11:42)
  • Jolanta Wojczulis
UKS Centrum Augustów - UMKS Huragan Wołomin 2-3
Tylko jeden punkt dopisaliśmy do ligowej tabeli, po 135 minutowej walce z Huraganem Wołomin, która rozegrana została w sobotę, 17 listopada, na hali SP 4 w Augustowie.

Set I
Bardzo wyrównana pierwsza partia sobotniego spotkania. Jedno , dwu punktowe prowadzenie utrzymywało się raz z jednej raz z drugiej strony parkietu na Konopce. Przy stanie 23-21 dla gości dwa punkty Iwanowicza oraz as Filipowa i wychodzimy na prowadzenie 24-23. Końcówka to walka punkt za punkt. Po 5 skończonych piłkach przez Iwanowicza , 1 Szlejtera , 1 Gołkowskiego wygrywamy seta 32-30. 36 minut emocji.
Set II
Drugi set rozpoczął się od prowadzenia naszej drużyny 6-1, 8-2. Kilku punktowa przewaga utrzymywała się do stanu 19-19 . Końcówka tak jak w pierwszym secie to walka punkt za punkt. Po 29 minutach to goście podnieśli ręce w geście tryumfu. 26-24 dla dla drużyny trenera Rosy. 1-1 w setach.
Set III
Podbudowani zwycięstwem zawodnicy z Wołomina ruszyli do śmiałych ataków w trzeciej odsłonie sobotniego spotkania. Po dwóch asach Pietrasa, trzech punktach Szymańskiego oraz dwóch Zackiewicza na tablicy widniał wynik 1-7. Nasza drużyna miała z tyłu głowy przegrany set drugi. Udało się " dociągnąć " stan partii do 15-16. Zmęczenie , dekoncentracja i po 28 minutach wynik 17-25 . Wołomiński Huragan w tym momencie spotkania mógł już świętować zdobycie pierwszego punktu w sezonie 2018/19. Nie zamierzał jednak na tym poprzestać.
Set IV
Początek dla naszej drużyny. Mimo pogoni drużyny Huraganu ta partia pada naszym łupem. Punkty w tym secie dla naszego zespołu zdobyli : Szlejter 5, Leik 3, Iwanowicz 7, Gołkowski 1, Kowalski 3. 2-2 w setach . Kto zdobędzie 2 a kto 1 punkt okaże się w secie piątym.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe