Będę szukać szerokiego frontu współpracy

  • 13.11.2018, 16:22 (aktualizacja 15.11.2018, 11:55)
  • Krzysztof Przekop
W czwartek oddamy w Wasze ręce 1017 wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Dużo miejsca poświęcamy historii. W niedzielę przypadła przecież 100 rocznica niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej. Bardzo zachęcam do kupienia „Przeglądu Powiatowego” i lektury ciekawych artykułów o tym co dzieje się w Augustowie. A jest co poczytać.

dziennikpowiatowy.pl Augustów

Dalsza treść artykułu jest dostępna  po wykupieniu subskrypcji.

Jesteśmy portalem niezależnym. Zbieramy dla Was najświeższe i najlepsze informacje.

Jeśli chcesz być najlepiej poinformowany wykup subskrypcję.

Co się dzieje w Augustowie i powiecie?  dziennikpowiatowy.pl daje odpowiedzi: sprawdzone wiadomości z pierwszej ręki,


Dostępne plany subskrypcji:

 

 

-> miesięczna - cena od 17,90 zł

-> roczna - cena od 159,00 zł

 

 

 

 

Komentarze (58)

gdzie współpraca?
gdzie współpraca? 24.05.2020, 16:14
I gdzie jest ta współpraca panie Karolczuk? Macie kilku popleczników którzy wam przyklaskują i to wszystko.
Veni-vidi-vici
Veni-vidi-vici 24.05.2020, 21:34
tylu żeby wygrywać wybory....
Mniej niż zero ooooo
Mniej niż zero ooooo 24.05.2020, 21:21
Gdzie...... Szkoda, bo obietnice były obiecujące. A co wyszło??? Wstyd i porażka
Krzywousta bettii
Krzywousta bettii 19.11.2018, 21:24
Kwa kwa pływa juz po urzędzie ))))
Czytelnik
Czytelnik 19.11.2018, 19:19
Czytaliscie wywiad w Przeglądzie.? Radzę przeczytać.
Uuuuuu
Uuuuuu 19.11.2018, 19:51
Napisz cos wiecej. Nie ma wersji papierowej
Ludzie z honorem
Ludzie z honorem 18.11.2018, 08:45
Nie tak miało byc. To oni mieli podziękowac za wspołpeacę a to im podziekowano.
Uuuuuuu
Uuuuuuu 19.11.2018, 19:52
Ciekawe ilu jeszcze sie pozbedą pracownikow urzedu.
Ratuj się kto może
Ratuj się kto może 24.05.2020, 21:23
Niech się pochwalą ilu samych odeszło. Z wieloletnim stażem.
W głowach się poprzewracalo
W głowach się poprzewracalo 19.11.2018, 09:51
Nie ma to nic wspólnego z honorem. To zwykły skok na kasę.
Kasa, kasa...
Kasa, kasa... 19.11.2018, 15:15
Każdy mierzy swoją miarą!!!
0*
0* 19.11.2018, 15:12
To jest Twoje zdanie! Prawda jest zupełnie inna!
Roma
Roma 17.11.2018, 18:33
Czyzbysmy sie nabrali glosujac na Pana naszego?


AGA
AGA 17.11.2018, 15:46
Pewnie takie wartości jak uczciwość,dotrzymywanie obietnic czy zwykła przyzwoitość to przeżytek -ale nie dla wszystkich. Ja najbardziej zapamiętałam ,że pan Karolczuk wszystko odpolityczni-ważna będzie wiedza ,fachowość itd. A tu na czele kampani Kleczkowski, Jurgiel! W ogóle nie politycznie ! Moje siwe włosy mówią,że delikatnie rzecz ujmując , nieobliczalny.......... Kleczkowski da wam ostro popalić i guzik z waszych planów. Z wariatami się nie negocjuje. A nasze biedne miasto /ale myślę o Augustowie/ znowu daleko w tyle. Życzę powodzenia-jednocześnie czarno to widzę.
kkk
kkk 16.11.2018, 15:45
dla czego ja temu człowiekowi nie ufam?
zdradził raz zdradzi i drugi raz widać taka natura.
Roma
Roma 16.11.2018, 14:12
Zajadlosc nieszczerosc o co tu chodzi .?
Uuuuiii
Uuuuiii 16.11.2018, 13:28
Czy to prawda , że prawnicy podziekowali za wspołprace?????
Gggghh
Gggghh 18.11.2018, 08:48
Nie tylko oni.
Niepis
Niepis 16.11.2018, 12:58
No to sprzedali Augustów Pisowi. Tego się nie da zapomnieć. A Filip biegał pod sądy w obronie konstytucji. To kiedy to było szczere. Teraz czy przedtem. A moze to było cyniczne.
Magda lena
Magda lena 16.11.2018, 11:25
Czy to prawda ze ludzie w urzedzie odchodza?
Patriota
Patriota 18.11.2018, 21:08
Dziwisz się?
Zainteresowany
Zainteresowany 16.11.2018, 10:23
Na stronie bip urzędu miasta pojawiło się zarządzenie burmistrza w sprawie struktury organizacyjnej urzędu miasta. Jeśli dobrze widzę to z urzędu zniknął referat zamówień publicznych. Na jakiej zasadzie teraz funkcjonuje urząd? Co z przetargami? Czyżby to był ostatni spazm ustępującego burmistrza w celu sparaliżowania pracy wchodzącemu na stanowisko p. Karolczukowi? Klasa sama w sobie panie W.
Roma
Roma 16.11.2018, 14:36
Chyba zrobił przysługę dla nowej władzy która tak krytykowała że referat działa za wolno ! Zresztą sam Karolczuk wiele razy to powtarzał nawet na debacie, można odsłuchać.
Teraz będą mogli się popisać ale niech nie myślą że urząd to firma prywatna.
Brawo Panie Wojtku.
Fiona
Fiona 16.11.2018, 22:17
Zamiast przetargów proponuję " na zeszyt" będzie szybko......
Na kogo był konkurs?
Na kogo był konkurs? 24.05.2020, 21:26
Taka fachura jak chuda, a zeszła parter.
ABC
ABC 15.11.2018, 16:49
Ten front brzmi jakby szukali wszędzie walki. Front jest na wojnie, czyżby znowu wojna w kolejnej kadencji?
Niestety wyborca
Niestety wyborca 15.11.2018, 10:33
Wstyd mi, że na nich głosowałem. Jakby mi w twarz napluli. Wstyd
Wstyd
Wstyd 16.11.2018, 17:33
Ja też się wstydzę.
widziały gały na co głosowały
widziały gały na co głosowały 15.11.2018, 14:02
Z jakiego powodu jest ci wstyd ?... że "wygrali" burmistrza z poparciem PiS ?, ze chcą z nimi zawrzeć koalicję ? że Marcin będzie v-ce ? ..uściślij swój wstyd bo nie bardzo jest czytelny ...
Augustów
Augustów 15.11.2018, 07:45
Idź do Jurgiela, a przepraszam już byłeś.
Zgfr
Zgfr 15.11.2018, 12:37
Nie ,to Jurgiel był w Augustowie .Nie denerwuj się.
Igor
Igor 17.11.2018, 16:29
Piszą, że jurgiel jest politycznym przeciwnikiem J. Zielińskiego i walczą o wpływy na Podlasiu. Czemu samorządy nie mogą funkcjonować bez wpływów polityków obecnej czy innej opcji! Marzeniem jest apolityczność, kompetencja, decyzyjność oraz praca dla społeczności lokalnej. Wtedy jest sens uczestniczenia w wyborach. Mam wrażenie, że ujadanie i aktywność niektórych ma służyć jedynie wejściu do Rady Miasta i pobieraniu zwale niemałej diety.
Hihihi
Hihihi 16.11.2018, 08:34
Jasne bo przyjechał dla takiej osobistości żeby sweet focia z nim strzelić..?
August
August 14.11.2018, 23:04
Na Śląsku tzw. Bezpartyjni sprzedali się PiS-owi to i w Augustowie Nasze Miasto niby też nie lubiący partii z PiS-em się zbrata i będzie po nich
też
też 15.11.2018, 09:09
A czy już nie zaprzedali duszy ..? teraz Jurgielowi i Morawieckiemu będą czerwone dywany rozkładane i dla nich będą tańczyły "hawajki". A co ...? przecież im też się należy ...
Realistic
Realistic 15.11.2018, 08:42
Sprzedali się, czy załatwili dla regionu 9 obwodnic, kolej metropolitalną, zmniejszenie podatku miedziowego o 15% i jeszcze kilka potężnych inwestycji?
Jak dla mnie, to raczej negocjacyjne mistrzostwo kraju. My na obwodnice czekaliśmy 20 lat, tam wytargowali od rzadu 9 obwodnic i ekspresówkę do zrobienia w 5 lat.
Oby nasi tak walczyli o Augustow jak prezydent Lubina o Lubin i Dolny Śląsk.
Chrzanić te politykę partyjną, liczą się korzyści dla miasta
Fantastic
Fantastic 15.11.2018, 17:50
Bzdury piszesz. Nie można sprzedać się z służbę komuś kto łamie reguły państwa prawa za cenę chwilowych korzyści. To krótkowzroczne. Bo gdy ten ktoś zdobędzie pełnię władzy to cię pogoni i w ogóle zrobi z tobą co zechce. A ty i twoja rodzina poczujesz sie jakby ci ktoś napluł w twarz. Tak rozwijały się państwa dyktatorskie: kupowaniem za obietnice, które potem nie były nic warte. Oby nie obudzili się z ręką w nocniku. O naiwności ludzka!....
Obserwator
Obserwator 15.11.2018, 10:22
A tu się z Tobą nie zgodzę.
Bo. przecież ten gość startował z NM którego lider jeździł na zjazdy samorządowców bezpartyjnych gdzie wygłaszał
krasomówcze przemówienia. W drugiej turze wyborów jak gorąco się zrobiło poleciał do Jurgiela i Dyjuka.o poparcie ,albo się ma kręgosłup moralny albo się go niema ! A teraz aby wszystko się rozmydliło wygłasza jakieś bzdury o szerokim froncie.
Hahaha
Hahaha 15.11.2018, 09:40
A przy okazji dla siebie kilka rad nadzorczych i parę zarządów. Bo obwodnice będą albo nie, a miliony ze stołków będą na pewno. Przynajmniej do wyborów. Mistrzostwo świata.
Wreszcie
Wreszcie 14.11.2018, 21:58
I bardzo dobrze, na szczęście to już nowa kadencja, teraz pracujmy i porządkujmy
Oto sukces
Oto sukces 24.05.2020, 21:29
I się kłócimy, i sie drzemy i mamy pikiety pod urzędem i śmieją się z nas w demotywatorach, i ludzie chcą referendum. Tak tak to my. Nieudolni maniacy
Dron
Dron 15.11.2018, 10:05
Już nie długo zobaczymy te szczęście tak,tak.
Grab
Grab 15.11.2018, 07:44
A tak na marginesie to już zaczeliście bo słuchy chodzą że z UM ludzie odchodzą
Słuchający
Słuchający 15.11.2018, 10:27
Nikt nie odchodzi. Na gwałt za to rozdawane są nagrody, awanse i umowy na stałe - takie słuchy też chodzą, skoro już na słuchach się opieramy ;)
Ewakuacja
Ewakuacja 18.11.2018, 08:51
Nie prwada. Oschodzą. Teraz dopiero "fachowcy" zostaną zaproszeni do wspolpracy
REALISTA
REALISTA 15.11.2018, 15:49
No Walulik do 16listipada rozdaje na lewo i prawo, niczym dobry gospodarz za dobrych czasów. Na odchodne z naszej kasy, a później zabraknie na równanie dróg...
Tyt,tyk...
Tyt,tyk... 16.11.2018, 08:39
Nowy Pan obiecał wyasfaltować wszystkie drogi to po co równać ? Oj będziemy pamiętać Panie Karolczuk i rozliczymy Cię za te obietnice
ja
ja 16.11.2018, 12:25
Panie tyk, Pan doskonale wie, że nie uda się wszystkich dróg wyasfaltować, więc czemu się Pan czepia nowego burmistrza. Proszę pozwolić mu normalnie pracować. Też nie mam drogi ale cierpliwie poczekam.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.11.2018, 14:45
Przepraszam bardzo . Nowy Pan jasno się wyraził że do końca kadencji wyasfaltuje wszystkie ulice i tego się nie wyprze ! Jeżeli tego nie zrobi tak jak sugerujesz to będzie zwykłe oszustwo i kłamstwo Tak czy Nie ? Jeżeli to są manipulacje wyborcze to gratuluję udanej kampanii .
Mieszko
Mieszko 16.11.2018, 12:58
Czy sugerujesz, że pan Karolczuk skłamał obiecując mieszkańcom wyasfaltowanie wszystkich ulic w mieście podczas tej kadencji???
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.11.2018, 19:54
Bez obaw. Nie będzie potrzeby równania dróg. Mirek wszystkie drogi nam mieszkańcom wyasfaltuje! Tak obiecał. Zuch!!!
Księgowa
Księgowa 15.11.2018, 18:28
Wynagrodzenia to raczej na innych paragraf ach a równanie dróg na innych.
czytający
czytający 15.11.2018, 13:19
Ledwo nowi nastali a już mowa o gwałtach ..;)
jesiennie
jesiennie 14.11.2018, 23:58
Liści co nie miara ...
Cztery
Cztery 14.11.2018, 13:37
Trzeba się zdecydować. Albo PiS albo Po. Innego wyboru nie ma. Wyglada raczej na PiS, bo poparcie nie było chyba za frico.
Red
Red 14.11.2018, 13:13
No to chyba następne 5 lat bałaganu....
mati
mati 13.11.2018, 18:20
Czyli ... Front Jedności Narodu .... stare ale jare ;)

Pozostałe