Podziękował za wsparcie (video)

  • 5.11.2018, 12:45 (aktualizacja 05.11.2018 12:56)
Podziękował za wsparcie (video)
Mirosław Karolczuk wraz ze swoim komitetem wyborczym Nasze Miasto, w poniedziałek, 5 listopada, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, podziękował za oddanie głosów na jego kandydaturę.

Beata Perzanowska

Przypomnijmy, że Mirosław Karolczuk podczas drugiej tury wyborów na burmistrza zdobył poparcie społeczeństwa i niebawem zasiądzie na burmistrzowskim fotelu.

Więcej na ten temat czytaj w papierowym wydaniu tygodnika "Przegląd Powiatowy" w Augustowie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nie nierealne
Nie nierealne 6.11.2018, 22:39
A jjak w komisjach ludzie z NM dosypali 200 głosów na Karolczuka?
nie możliwe
nie możliwe 7.11.2018, 04:09
A jak wiesz że dosypali lub za flaszkę głosy kupili to złóż zawiadomienie
Dobry Wybór
Dobry Wybór 6.11.2018, 14:09
A Walulik to zdążył już pogratulować Karolczukowi, czy tak bardzo wciągnęło go pakowanie się, że zapomniał? Nie liczę tej notki z augustów24.pl, bo tam to w zasadzie głównie swojakom dziękuje.
emeryt
emeryt 6.11.2018, 15:28
Pakować się, to nich sobie przypomni jak on traktował ludzi, których zwalniał. Ludzie byli traktowani jak śmiecie wyrzucane po wielu latach, pracy gdzie zostawili swoje zdrowie.
Darek
Darek 6.11.2018, 23:29
Ku pamięci Emeryta kto zaczął zwalniać - Korolczuk tych co nie pasowali ówczesnej radzie, emeryt kliknij refresh w pamięci i teraz znów bedzie to samo
mieszkaniec
mieszkaniec 5.11.2018, 14:45
Będą zwolnienia kierowników w magistracie?
😎
😎 5.11.2018, 15:56
Od strachu w oświacie wybaw nas Panie !!!
Augustowiak
Augustowiak 5.11.2018, 13:30
A kto Vice?
bob budowiczy
bob budowiczy 5.11.2018, 13:08
A czy odda pan 1500 zł z budowy mojej drogi?
Członek komitetu
Członek komitetu 5.11.2018, 15:08
On rzeczy nierealnych nie obiecywał...
Klosss
Klosss 6.11.2018, 10:45
Wobec tego jak ma zamiar wprowadzić równość społeczną?
jedni zapłacili 1500 zł że by mieć drogę inni nie zapłacili też mają.
Wilcza
Wilcza 6.11.2018, 21:33
Niektórzy działki oddawali więc to wcale takie czarnobiale nie jest
Kattr
Kattr 6.11.2018, 17:23
Właśnie!!! I niech zakaże wjazdu do Augustowa Litwinom. Nie dorzucają się, a chcą jeździć po naszych asfaltach!!
bęc
bęc 6.11.2018, 22:20
Dorzucają się - zostawiają sporą kasę w sklepach. Podstawy ekonomii się kłaniają.
A ty jak jedziesz za granicę to się dorzucasz?

Pozostałe