A właśnie, że czytam!

  • 30.10.2018, 08:50
  • Beata Perzanowska
A właśnie, że czytam!
Zagadki, zabawy, dużo radości i zero nudy - tak wyglądały spotkania autorskie z Rafałem Witkiem w bibliotekach Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej nr 3.

Rafał Witek to wielokrotnie nagradzany autor znakomitych powieści, wierszy i słuchowisk dla dzieci. Do naszego miasta przybył na zaproszenie Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddziału w Augustowie. 18 i 19 października odbyło się sześć spotkań, w których uczestniczyło 300 dzieci z ośmiu szkół podstawowych z Augustowa, Lipska, Nowinki i Jabłońskich.

Spotkania był współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w ramach projektu „A właśnie, że czytam!”.

Monika Rowińska

prezes Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy

Szkół Polskich O/Augustów

 

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe