Finałowa debata przed drugą turą 

  • 25.10.2018, 12:47 (aktualizacja 26.10.2018 12:00)
Finałowa debata przed drugą turą
Debata kandydatów na urząd burmistrza zawsze budzi ogromne emocje. Gdy naprzeciw siebie staje dwóch byłych najbliższych współpracowników, to jeszcze bardziej nakręca atmosferę. Już w czwartek, 25 października, o godzinie 16:00 w Miejskim Domu Kultury czeka nas najważniejsze spotkanie „face to face” Wojciecha Walulika oraz Mirosława Karolczuka przed drugą turą. Moderatorem spotkania znów będzie Krzysztof Przekop.

Bartosz Lipiński

Debata pięciu kandydatów zorganizowana przez tygodnik „Przegląd Powiatowy” oraz portal internetowy dziennikpowiatowy.pl cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Sala w Miejskim Domu Kultury wypełniła się po brzegi, a film z debaty obejrzało na naszym portalu kilka tysięcy użytkowników. Zorganizowana przez nas dyskusja oponentów do najważniejszego stanowiska w mieście została w powszechnej opinii wysoko oceniona, a moderujący debatę nasz redaktor naczelny Krzysztof Przekop otrzymał za swoją postawę wiele pozytywnych recenzji. Słyszeliśmy wiele komentarzy, że dokładnie takich debat w naszym mieście dotąd brakowało, a jest zapotrzebowanie na ich zwielokrotnienie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (218)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Apwl do kandydata na burmistrza pana Mirosława Karolczuka
Apwl do kandydata na burmistrza pana Mirosława Karolczuka 28.10.2018, 13:09
Panie Mirosławie, po co to Panu bylo? Przeciez to nie Pana poziom. Czy o taką kampanię Panu chodziło? Prosze Pana nikt tak nie ubliża opozycji jak pseudowyborcy. Apelujemy do Pana niech Pan zareaguje na tak brudną kampanie!!! Piszą Pana zwolennicy , ze Pan zapewni spokoj wiec niech Pan to zrobi. Tu i teraz.
Gosc
Gosc 28.10.2018, 08:22
Oboz Karolczuka NM nie ma zadnych argumentow. Potrafi tylko obrazac, wyciagac jakies wyimaginowane afery, ktorych nie bylo, uzywa chwytow ponizej pasa. Tak po ludzku to sa zgorzkniale osoby z jakimis problemami.
Super
Super 28.10.2018, 07:29
Głosujemy na Pana burmistrza gdyż on zapewnia nam stabilizacje- to na 100% kontynuacja działań wspaniałego i skutecznego w działaniach pana Szkiladzia, wybitnego fachowca Krzywińskiego, stałej obecności w naszym mieście ministra Zielińskiego. Mieszkańcy do urn . Wiecie co robić
O jakim spokoju mowa?
O jakim spokoju mowa? 28.10.2018, 13:11
Spokoj i stabilzacja ? Tyle nienawisci na forum, a co będzie w miescie?
dość trójcy W,SZ,K
dość trójcy W,SZ,K 27.10.2018, 22:50
Dość Walulika i jego Szkiłądzia!
Dość Krzywińskiego w spółkach!
Pogońmy wreszcie to towarzystwo, bo aż wstyd
Pan Tadeusz
Pan Tadeusz 27.10.2018, 18:25
Po przeczytaniu kilkunastu komentarzy NM zdecydowanie głosuję na Walulika. To jedyny właściwy kandydat. Szacun Panie Wojtku.
ironia
ironia 27.10.2018, 20:19
Bo po co czytać komentarze namaszczonych przez Walulika? Lepiej udawać, że nie stanowią 90% tego forum. Może nie umiesz czytać? Wygodnie i bezmyślnie!
Pan Tadeusz
Pan Tadeusz 27.10.2018, 21:22
Po pierwsze nie jesteśmy na ty. Po drugie czytaj ze zrozumieniem, no chyba, że to
sprawia problem. Ok rozumiem. Pozdrawiam
ironia
ironia 27.10.2018, 21:48
Skoro masz kłopot z "Ty" to dlaczego tak sam się zwracasz- Panie Tadeuszu? - tak wielkość jest ważna, nawet w postach! Nic nie rozumiesz, w tym kłopot!! Rób tak dalej, a obudzisz się w Augustowie, gdzie ważniejsza jest buta od pracy i działania!
Wawiór
Wawiór 27.10.2018, 16:52
Panie Wojtku, brawo!
Tttttttt
Tttttttt 27.10.2018, 00:19
Jeszcze rok temu :Wojtek i Mirek dzisisj na pan. Bez sensu .
Pone
Pone 27.10.2018, 00:00
Wybór mamy pomiędzy: Zadufanym w sobie, gościem nie znającym nawet kandydatów ze swoich list, czy tematów przetargów jakie ogłasza - tak, tak, to jest właśnie Walulik! , A rzetelnym i kompetentnym urzędnikiem - Karolczukiem. Wybór jest prosty: TYLKO Karolczuk!
MM
MM 27.10.2018, 20:01
urzędnikiem może i tak, ale burmistrz to trochę więcej niż urzędnik nawet poczciwy, Niestety nie panie Mirosławie
Kompetentny:))))))
Kompetentny:)))))) 27.10.2018, 18:20
Jakim???? Ha, ha, ha
Mmmmmmm
Mmmmmmm 27.10.2018, 08:21
...i czytajacy z kartki. Tak zna potrzeby mieszkancow ze az musi czytac z kartki.
okulista
okulista 27.10.2018, 21:10
Kompetentny :))) i Mmmmm - no jaki żal? Zapomnieliście napisać, że kolor okularów był nie dobrany? Może jeszcze to, aby tylko nie przyznać się ,że merytorycznie i społecznie Walulik jest skończony?!!!!!
Borkowiak
Borkowiak 26.10.2018, 23:49
Oj Wojtuś słabo to wyszło
Mira
Mira 27.10.2018, 18:21
Raczej Miruś.
Bronislaw
Bronislaw 27.10.2018, 23:18
Raczej Wojtuś atakujący wszystkich i broniący rowerzysty despoty....
One
One 26.10.2018, 21:32
Walulik ma klasę, Karolczuk przy nim jest malutki i doslownie i w przenosni. Walulik zostanie burmistrzem.
Wyborca
Wyborca 26.10.2018, 21:02
Przepraszam , a gdzie można wysłuchać przebiegu debaty kandydatów na burmistrza z 25-10-2018? Link do 5 zdjęć jako relacja to raczej żart.
Red
Red 26.10.2018, 22:04
https://www.dziennikpowiatowy.pl/wiadomosci/3123,debata-wojciecha-walulika-i-miroslawa-karolczuka
lol
lol 26.10.2018, 20:53
Jako wyborca chciałbym przed II turą wiedzieć kogo Panowie kandydaci po wygranej obsadzą na kluczowych stanowiskach tj. zastępcy, skarbnika i sekretarza?
Marek
Marek 27.10.2018, 23:21
Walulik pewnie będzie sam tak samo jak w Radzie. I zostawi prawnika co bierze 7tys na rękę i edukatora psychola... No i już chyba nawet prezesa gazownika w mpecu co też 9tys na rękę bierze...
xyz
xyz 28.10.2018, 07:32
Aż tyle? Poprzednik tyle nie miał....
wyborca
wyborca 26.10.2018, 20:36
Poczciwość kontra buta ! Wybieram poczciwość Karolczuka.
Aga
Aga 27.10.2018, 18:32
Poczciwy burmistrz Augustowa Karolczuk. Poczciwiec, poczciwina . Glosujcie ludzie na tego poczciwinę
ja
ja 28.10.2018, 07:33
Tak jest AGO, zagłosuję !
duch
duch 26.10.2018, 19:43
Mimo mojego poparcia dla ugrupowania jakim jest NM, widzę przewijające się tutaj komentarze piesków na posyłki, przyklejonych do tego ugrupowania, komentujących każdy post na Facebooku, niczym strażnicy TEXASU haha. Szkodzicie tylko, a szkoda.
 bis dla pis
bis dla pis 26.10.2018, 22:36
To 2 niunie : jedna źle zrobiona, druga raczej zapuszczona i jeden frustrat który nie dostał się do rady ze sromotnym wynikiem
Wyborca
Wyborca 26.10.2018, 19:38
Jestem bardzo zdziwiony,że po ponad dobie od debaty kandydatów na burmistrzów przed drugą ,Dziennik Powiatowy nie zamieścił z niej żadnej relacji.Problemy z opracowaniem materiału,czy wyrachowanie polityczne?
Red
Red 26.10.2018, 19:41
Polecamy:

https://www.dziennikpowiatowy.pl/wiadomosci/3123,debata-wojciecha-walulika-i-miroslawa-karolczuka
Franek
Franek 26.10.2018, 19:08
Kleczkowski poparcie dla Karolczuka nie uzgadniał z radnymi z pis, którzy w większości popierają Wojtka. Oj rozleci się ten klubik, rozleci.
Grzesiek r
Grzesiek r 27.10.2018, 23:22
Mówisz o tych co weszli psim swędem przez tą ordynacja wyborcza? Bo ci którym się należało na pewno nie są za walulikiem. On jest sam w Radzie.
radny
radny 26.10.2018, 20:35
Nikt z PiSu nie popiera Walulika
bez radny
bez radny 27.10.2018, 07:28
Oficjalnie nie ....
Bis
Bis 27.10.2018, 07:25
Mylisz się i to bardzo
filip
filip 26.10.2018, 19:04
Dziwny kandydat ten Karolczuk skoro jego program to to wszystko co mu napisała pani mecenas i biznesmeni. Żeby ktoś podsunął mu menu z Albatrosa to też by przeczytał jako swój program.
marcel
marcel 27.10.2018, 07:31
Ciekawe kto mu podsunął pomysł z lokalizacją dworca PKS i na czyim trenie miałby zostać wybudowany ..
KIT
KIT 27.10.2018, 10:10
zapewne ten kto wymyślił ten dworcowy biznes,
a teren jakiś mieski sie odda za 3 grosze, z pięknym uzasadnieniem
Druga twarz
Druga twarz 26.10.2018, 18:43
Ale okropnie pewny siebie jest Walulika. A wydawał się kiedyś taki skromny.
Ale okropnie mdły ten Karolczuk
Ale okropnie mdły ten Karolczuk 26.10.2018, 22:45
A co N_asi M_ali przyjaciele myśleliście, że taki będzie dla was potulny i posłuszny jak nie przymierzając ..Karolus ? Można być grzecznym i mieć chrakter i pewność siebie,
Tomek
Tomek 27.10.2018, 23:24
Nie myl pewności siebie z pogardą dla drugiego człowieka. Jak można tak gloryfikowac tego psychopa od edukacji!!
caryca
caryca 26.10.2018, 18:41
LUDZIE !!!! ten burmistrz ma nas w czterech literach -nawet nie odpowiada na pisma od ludzi.
Taki to on CAR.
czas wracać na lekcje wuefu

Wolf
Wolf 27.10.2018, 00:33
Nie, tam, gdzie napisałaś , burmistrz ma różne caryce i cysorzy, i dobrze burmistrz nie powinien chodzić na smyczy nawet złotej
Grek
Grek 27.10.2018, 23:26
Ma się słuchać ludu a nie zielinskiego i szkiladzia!! O wszystko trzeba się pytać społeczeństwa czas na edukację miasta żeby każdy wziął odpowiedzialność za siebie!
Debata
Debata 26.10.2018, 18:19
Dzień dobry Państwu!!!!

Pozostałe