Konferencja prasowa Mariana Dyczewskiego (video) 

  • 12.10.2018, 16:11 (aktualizacja 17.10.2018 17:28)
Konferencja prasowa Mariana Dyczewskiego (video) Marian Dyczewski podczas obrad w Urzędzie Miasta (archiwum)
Marian Dyczewski, kandydat na urząd burmistrza Augustowa z komitetu Augustów Miastem Suwerena zorganizował konferencję prasową. Publikujemy relację video i audio ze spotkania z piątku, 12 października, na remontowanej ulicy Jaćwieskiej, w trakcie którego pretendent do fotela burmistrza poruszył zagadnienia związane ze stanem ulic m.in. na dzielnicy Limanowskiego oraz głośno komentowaną w ostatnich miesiącach kwestię problemu opłaty adiacenckiej.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Cz. I:

Cz. II:

Relacja audio:

Cz. I:

Cz. II:

Marian Dyczewski dumny z Jaćwieskiej

Marian Dyczewski, kandydat na urząd burmistrza Augustowa w z komitetu Augustów Miastem Suwerena zwołał konferencję prasową w ostatni piątek, 12 października. Nieprzypadkowo miejscem spotkania była ulica Jaćwieska. M. Dyczewski, ale też np. inny kandydat jego komitetu Romuald Jeruć w ostatnich latach aktywnie walczyli o jej remont. Wkrótce po latach z fatalną nawierzchnią Jaćwieska będzie wyglądała okazale.

Sukces ma wielu ojców. Jako redakcja czujemy dużą satysfakcję, że ulica Jaćwieska po latach trudnej rzeczywistości i mnóstwa napisanych przez nas na ten temat artykułów jest dziś modernizowana dzięki wspólnemu przedsięwzięciu miasta i powiatu. Ale prawdą jest również to, że także kilku kandydatów z komitetu Augustów Miastem Suwerena przyczyniło się do remontu Jaćwieskiej wywierając stałą presję na władze miasta i powiatu. Marian Dyczewski w ostatnich latach dziesiątki razy podnosił problem dziurawej jak ser szwajcarski ulicy, przy której znajduje się użytkowana przez 60 tysięcy rocznie pacjentów przychodni zdrowia.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kleofas
kleofas Wczoraj, 23:29
Kto na tego pożal się Boże przedsiębiorcy będzie głosował, niewiarygodny człowiek ..

Pozostałe