Konferencja prasowa KWW Nasze Miasto Augustów: "Miasto to mieszkańcy" (video)

  • 11.10.2018, 15:57 (aktualizacja 17.10.2018 13:03)
Konferencja prasowa KWW Nasze Miasto Augustów: "Miasto to mieszkańcy" (video)
W czwartek, 11 października, Mirosław Karolczuk i kandydaci KWW Nasze Miasto Augustów w wyborach samorządowych zorganizowali konferencję prasową, na której zaprezentowali kolejny punkt swego programu, hasło dzisiejszego spotkania brzmiało: "Miasto to mieszkańcy". Oprócz kandydata komitetu na urząd burmistrza Augustowa w spotkaniu wzięli również udział Elżbieta Zarzecka, Filip Chodkiewicz i Tomasz Bukłaho. Kandydaci szczególną uwagę skupili na sferze społecznej. Poruszono m.in. tematy barier architektonicznych dla osób z niepełnosprawnością, współpracy z młodzieżą, rozwiązywania problemów lokalowych MOPS, większego dofinansowania organizacji pozarządowych i uruchomienia programu senioralnego. Publikujemy relację audio i video z czwartkowej konferencji.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Relacja audio:

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe